مدیر عامل شرکت Embracer Free Group می گوید بازی جدید مبتنی بر سرزمین میانه به زودی عرضه می شود


در مصاحبه اخیر با GamesBeat، لی گینچارد، مدیرعامل Embracer Freegroup، برنامه‌های این شرکت را برای آثار JRR Tolkien فاش کرد. در این مصاحبه تاریخچه بازی هایی مانند Middle Earth و حرفه طولانی Guinchard در صنعت بازی شرح داده شده است. مصاحبه کامل را اینجا مطالعه کنید.

گروه Embracer اکنون به سه شرکت عمومی تقسیم می شود: Coffee Stain & Friends، Asmodee Group و Middle-earth Enterprises & Friends. Guinchard جزئیات برنامه‌هایی را برای ایجاد روابط قوی‌تر بین سازمان‌های مختلف برای تقویت توسعه بهتر ارائه می‌کند.

او نیز مقایسه می کند ارباب حلقه ها حق امتیاز به دنیای سینمایی مارول سپس با انواع مختلف تجربیاتی که توسعه‌دهندگان می‌توانند با افسانه‌های گسترده ایجاد کنند، تشابهاتی را ترسیم می‌کنیم.

«از سال به سال، ما می‌توانیم مواردی مانند موارد زیر را اضافه و آزمایش کنیم: ندای وظیفه. اما داستان این نیست. این یک داستان نیست. آنچه کار می کند را رها کن.» او می گوید.

این مصاحبه همچنین بر شکست های گذشته متمرکز است، از جمله: ارباب حلقه ها: گولومو از آنچه تاکنون آموخته اید برای ایجاد تجربیات بهتر در آینده استفاده کنید. این مصاحبه همچنین به نحوه کار گینچارد بر روی فناوری‌های آزمایشی مانند یک ژنراتور مفهومی پیری شخصیت‌های هوش مصنوعی اشاره می‌کند که تصویر جالبی را برای آینده سری ترسیم می‌کند.نویسنده: Usaid

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید