عناوین جدید Sharkmob و Level Infinite در The Game Awards معرفی خواهند شد


جوایز بازی، که در 7 دسامبر برگزار می‌شود، در حال آماده شدن است تا ویترینی مملو از اطلاعیه‌ها، اطلاعیه‌ها و به‌روزرسانی‌ها باشد و کمتر از یک هفته تا این رویداد باقی مانده است، ما هیجان‌زده هستیم که برخی از این اعلان‌ها را به اشتراک بگذاریم. جزئیات در مورد این بخش کم کم در حال آشکار شدن است. از طریق.

همانطور که توسط حساب رسمی توییتر The Game Awards تایید شده است، برنامه هفته آینده یک بازی جدید توسط Sharkmob را معرفی خواهد کرد.خون آشام: بالماسکه – شکار خون) و Level Infinite متعلق به Tencent (Assassin’s Creed Jade، همگام سازی شده است) اعلام خواهد شد. نگاهی اجمالی به همراه اعلامیه بازی نیز پیش نمایشی شوم از طوفان آینده را ارائه می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

وب سایت Sharkmob ممکن است حاوی نکاتی در مورد اینکه بازی چگونه خواهد بود باشد. توسعه‌دهنده می‌گوید که دو پروژه اعلام‌نشده در حال توسعه، هر دو عناوین AAA هستند که با Unreal Engine 5 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل فعلی ساخته شده‌اند و دارای عناصر «اکشن، آنلاین، اجتماعی» هستند.

در مورد انتظارات دیگری در The Game Awards، Larian Studios تاریخ انتشار بعدی آن را اعلام خواهد کرد. دروازه بالدر 3 Xbox Series X/S نیز در آینده دارای محتوای جدیدی خواهد بود. چارچوب جنگی و غرش تیم تصادف

سگا، مایکروسافت، توسعه دهنده رمزگذاری اطلاعیه های مهمی نیز در خصوص ویترین اعلام شده است. سرگردانی مرگ 2 نمایش همچنین ممکن است به طور بالقوه مورد تمسخر قرار گرفته باشد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید