شایعات حاکی از آن است که تریلر جدید «Beyond Good and Evil 2» حدود یک سال است که آماده شده است.


هفت سال از اعلام این خبر می گذرد و اکثر مردم… فراتر از خوبی و بدی 2 در واقع هرگز منتشر نمی شود. با این حال، علیرغم تأخیرهای متعدد، مشکلات پشت صحنه توسعه، راه اندازی مجدد و موارد دیگر، یوبی سافت همچنان مصمم است که کار بر روی دنباله با تاخیر طولانی در حال انجام است. در واقع، این شرکت ممکن است تریلر جدیدی برای دنباله داشته باشد.

این توسط روزنامه نگار تام هندرسون است.او اخیراً توییتی را منتشر کرده است که یوبی سافت فراتر از خوبی و بدی 2 “حدود یک سال” آماده شده است، اما به نظر می رسد هیچ کس نمی داند که آیا در یک رویداد آینده نمایش داده می شود یا خیر.

Summer Game Fest برای امروز در ساعت 14:00 PST، Xbox Games Showcase در 9 ژوئن و Ubisoft Forward در 10 ژوئن برگزار می شود. فراتر از خوبی و بدی 2 این امکان وجود دارد که در یکی از این رویدادها شرکت کند، اما با توجه به عدم پیشرفتی که این پروژه را برای مدت طولانی گرفتار کرده است، اگر MIA باقی بماند جای تعجب نخواهد بود.

البته نوامبر گذشته، یوبی سافت نسخه ارتقا یافته بازی اصلی را منتشر کرد. Beyond Good and Evil 20th Anniversary Editionانتظار می رفت که جزئیات در اوایل سال 2024 اعلام شود، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. باید دید در روزهای آینده یوبی سافت این وضعیت را بهبود خواهد بخشید یا خیر.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید