آگهی شغلی نشان می دهد که بازی جدید Battlefield “واقعی ترین اثرات تخریبی در صنعت” را ارائه می دهد


از میدان جنگ این واقعیت که این سریال چند سالی است که با آخرین نسخه اصلی خود MIA شده است – Battlefield 2042 – همه چیز برای طرفداران سریال بدتر شد، زیرا به طور گسترده به عنوان یک تولید ناامید کننده در نظر گرفته می شد. با این حال، استودیوهای متعددی در EA در حال کار بر روی موارد بعدی این فرنچایز هستند، و فهرست مشاغل منتشر شده توسط یکی از آن استودیوها به ما نگاهی اجمالی به آنچه در فروشگاه دارد می دهد.

همانطور که توسط Tech4gamers مشاهده شد، یک آگهی شغلی کارگردان VFX که توسط استودیو Ripple Effect منتشر شده است، بیان می‌کند که استودیو به دنبال شخصی است که «به ما کمک کند تا برخی از واقعی‌ترین و هیجان‌انگیزترین جلوه‌های تخریب در صنعت را ایجاد کنیم».

استودیو ریپل افکت میدان جنگ EA قبلاً گفته بود که این مجموعه را “تکمیل کرده و بر اساس آن بنا خواهد کرد.”

فیزیک تخریب است میدان جنگ تجربه گیم پلی در این سری سال هاست که وجود دارد و انتظارات برای عرضه های جدید در این زمینه همیشه بالاست. با توجه به پیشرفت های چشمگیری که در نسخه های اخیر در فناوری تخریب دیده ایم. بازی نهاییبه عنوان مثال، این مورد توسط یک کاربر اصلی ساخته شده است. میدان جنگ توسعه دهندگان – باید جالب باشد که ببینید چگونه میدان جنگ به نظر می رسد که سطح را بالا می برد.

از طرفی خط اصلی زیر است میدان جنگ این بازی همچنین در حال توسعه است و تولید آن توسط DICE انجام می شود و همچنین دارای یک کمپین تک نفره است که توسط Ridgeline Games ساخته شده است.

در ماه سپتامبر، EA همچنین موارد زیر را اعلام کرد: نیاز به سرعت Developer Criterion برای ارائه پشتیبانی توسعه آینده وارد شده است میدان جنگ عنوان.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید