بازی جدید Banjo-Kazoie Adventures در دست ساخت نیست – شایعه


بسیاری از فرنچایزهای پلتفرم سه بعدی محبوب وجود دارند که برای مدت طولانی تری از آنچه طرفداران دوست داشتند، خاموش بوده اند، اما تعداد کمی از آنها بیشتر مشتاق بازگشت هستند. ماجراجویی Banjo-Kazooieاین سری که توسط Rare ساخته شده است، بیش از 15 سال است که غایب بوده است، اما هیچ اعلامیه رسمی، از جمله درز درز راه اندازی مجدد در دست ساخت و تایید رئیس ایکس باکس درخواست برای راه اندازی مجدد وجود ندارد. بانجو در واقع، ممکن است در آینده ای نه چندان دور بازگردد.

اما این بازگشت ممکن است بسیار دورتر از آن چیزی باشد که برخی انتظار دارند.ژز کوردن روزنامه نگار تازه کار است بانجو در قسمت اخیر پادکست ایکس باکس دو، او گفت که برخلاف ادعاهای قبلی، در حال حاضر خبری جدید وجود ندارد بانجو بازی در واقع توسعه نیافته است.

کوردن در مورد جدید گفت: «این درست نیست بانجو عنوان هنوز در حال توسعه است. از هم اکنون می توانم تایید کنم که بانجو “از این پادکست، این یک بازی است.”

در اوایل سال جاری، افشاگر معروف NateTheHate فاش کرد که یک جدید بانجو این بازی در اوایل سال 2022 توسط مایکروسافت تأیید شده بود، اما بعداً اضافه شد که پس از تأیید، این پروژه “از دید و محدوده اصلی خود دوباره کار خواهد کرد” و هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

البته خود مایکروسافت هنوز چیزی در مورد آینده این محصول اعلام نکرده است. بانجو این شرکت به طور رسمی این فرنچایز را منتشر نکرده است، اما اگر این حقیقت داشته باشد که هیچ بازی جدیدی در این سری در حال ساخت نیست، احتمالاً شرکت ساکت خواهد ماند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید