بازی جدید Banjo Greenlit برای اوایل 2022 – شایعه


در میان بسیاری، زیاد در اینجا یکی از IP های خاموشی است که مایکروسافت در حال حاضر مالک آن است، اما طرفداران مدت ها آرزوی بازگرداندن آن را داشتند. بانجو و کازوئی. اگرچه مطالبات جدیدی از دیدگاه رسمی وجود دارد، بانجو این به این معنی نیست که بازی ناشناخته است، اما شواهد بتن کمی وجود دارد که نشان دهد ممکن است واقعاً در حال توسعه بوده باشد. سازمان مللبه طور رسمی، این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد شایعات ادعا می کنند.

اخیراً، افشاگر معروف NateTheHate در ResetEra ادعا کرد که: بانجو اگرچه بازی به طور رسمی برای اوایل سال 2022 چراغ سبز شده است، اما هنوز کارهای زیادی در مورد بازی باید انجام شود و در مراحل اولیه توسعه آن، هنوز مشخص نشده است که پروژه در نهایت چگونه خواهد بود. او افزود که تعداد زیادی وجود دارد. .

این اولین بار نیست که در مورد چیز جدیدی می شنویم بانجو بازی در حال تولید است. اگر این پروژه واقعا در حال توسعه باشد، جالب است که ببینیم کدام استودیو مسئولیت پروژه را بر عهده دارد. مایکروسافت قبلاً این را در مورد جدید بودن گفته است: بانجو تولید بازی به سازنده سری Rare واگذار می شود که به طور قابل درک مشغول است. دریای دزد و همیشه وحشی.

گفته می‌شود، با وجود شرکت‌هایی مانند Toys for Bob و Double Fine Productions، خط تولید شرکت اول مایکروسافت در مورد پلتفرم‌ها فاقد قدرت شلیک نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید