New Arc Line یک بازی RPG جدید است که در دنیای جادو و فناوری در آستانه جنگ داخلی قرار دارد و قرار است در سال 2024 منتشر شود.


توسعه دهنده Dreamate و ناشر Fulqrum یک RPG جدید را معرفی کرده اند.دوبله خط قوس جدیدبازی در یک محیط فانتزی جریان دارد و قرار است در سال 2024 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. این بازی به همراه یک تریلر معرفی شد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

با توجه به تریلر و وب سایت رسمی بازی، به نظر می رسد: خط قوس جدید این وب‌سایت در دنیایی که جادو و فن‌آوری در کنار هم وجود دارند، نشان می‌دهد که هنر یک کشتی هوایی در حال مبارزه با اژدهایی است که برق تنفس می‌کند.

این وب سایت بازی را به عنوان دنیایی پیشرفته از نظر تکنولوژی توصیف می کند و آن را با ایالات متحده در آستانه قرن بیستم مقایسه می کند. به نظر می رسد جادو و فناوری در این دنیا ناسازگار هستند.

داستان از خط قوس جدید به نظر می رسد به شدت بر سیاست جهانی متمرکز است، با تنش ها در زیر سطح تشدید می شود، که منجر به نابرابری، فساد و نژادپرستی می شود، که به نظر می رسد همه اینها جهان را به مسیر جنگ داخلی سوق می دهد.

این استودیو جزئیات زیادی در مورد گیم پلی ارائه نکرده است، اما به نظر می رسد خط قوس جدید با داشتن یک سیستم مبارزه تاکتیکی نوبتی، امکان کاوش و تعامل رایگان را نیز فراهم می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *