طبق گزارش ها، سریال Horizon نتفلیکس لغو شده است


با افرادی مانند: The Last of Us، Uncharted، و فلز تاب خوردهسونی قبلاً با اقتباس‌های تلویزیونی و فیلمی از پلی‌استیشن موفقیت قابل‌توجهی داشته است و برنامه‌های بیشتری در نظر گرفته شده است. با این حال، به نظر می رسد که همه آنها نور روز را نخواهند دید.

به طور خاص، Guerrilla نتفلیکس و سونی افق این سریال قفسه بندی شده است. به گزارش رولینگ استون، لغو نمایش در بحبوحه اتهامات مربوط به “سابقه طولانی رفتار سمی، قلدری، دستکاری و تلافی جویانه” در محل کار علیه استیون بلکمن صورت می گیرد. بلکمن در سریال «نتفلیکس» بازی می‌کند آکادمی چتر، و قرار شد همین سمت را بگیرد. افق.

آیا نتفلیکس یک مجری جدید پیدا می کند یا خیر افق چه کسی می داند که این سریال چگونه به جلو خواهد رفت، اما در حال حاضر، به نظر نمی رسد برنامه هایی برای این سریال پیش برود. به نظر نمی رسد که قرار است به سمت جلو حرکت کند، حداقل نه آن طور که ما انتظار داشتیم.

بیرون افقسونی در حال حاضر با شرکای خارجی مختلف بر روی اقتباس های جدید یا ادامه دار از ویژگی های پلی استیشن، از جمله فصل دوم، کار می کند. آخرین ما، دومین دنیای ناشناخته فیلم، فیلم بر اساس شبح تسوشیما، بر اساس نمایش آمازون پرایم خدای جنگ، بیشتر.

سونی یک محصول جدید را در اواخر سال جاری عرضه خواهد کرد افق بازی اسپین آف، ماجراجویی افق لگوبه طور مشترک توسط Studio Gobo و Guerrilla ساخته شده است. برای PS5، Nintendo Switch و PC برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید