NetEase Games_SkyBox Labs

NetEase Games SkyBox Labs of Halo Infinite Fame را به دست آورد


NetEase Games از خرید SkyBox Labs خبر داد. هالو بی نهایت، صنایع دستی معدن چه زمانی عصر امپراتوریدومی به طور مستقل با شرکای موجود و جدید برای “پیگیری فرصت های خلاقانه و توسعه مشترک عناوین در فضای رایانه شخصی و کنسول” ادامه خواهد داد.

شیانگ کنگ یکی از بنیانگذاران SkyBox Labs گفت: Halo Infinite، Minecraft، چه زمانی سقوط 76ما همچنان به رشد حضور خود در کانادا ادامه می دهیم، از شرکای فعلی و آینده حمایت می کنیم و بازی های AAA را برای برخی از بزرگترین استودیوهای بازی در سراسر جهان توسعه می دهیم.

ما تیمی متشکل از افراد پرشور، خلاق و با استعداد ایجاد کرده‌ایم. پیوستن به NetEase Games برنامه‌های ما را برای دنبال کردن فرصت‌های خلاقانه جدید تسریع می‌کند و به ما امکان دسترسی به منابع عملیاتی در سطح جهانی را می‌دهد. و با پیشنهادات گسترده NetEase، می‌توانیم در کانادا سریع‌تر گسترش پیدا کنیم. “

سیمون ژو، رئیس سرمایه گذاری و مشارکت جهانی در NetEase Games، گفت: ما تحت تأثیر تجربه گسترده آنها در توسعه بازی هستیم و از کار گذشته آنها با برخی از فرنچایزهای برجسته جهان قدردانی می کنیم.

“ما مشتاقانه منتظر همکاری با بنیانگذاران SkyBox Labs و ارائه منابع لازم برای رشد حضور خود در کانادا هستیم. ما همچنان به حمایت از سازندگان برتر ادامه می دهیم.”

SkyBox Labs کارکنان خود را در توسعه بازی، کیفیت تولید، طراحی، هنر و غیره حفظ کرده و کارمندان جدیدی را استخدام خواهد کرد. NetEase از آن پشتیبانی می‌کند و منابع و «توانایی انجام دادن» را برای «مقیاس‌سازی سریع‌تر» و در عین حال حفظ همان سطح کیفیت فراهم می‌کند.

خرید SkyBox جدیدترین مورد از NetEase است و جدیدترین اضافه شده به Quantic Dream است (Detroit: Become Human, Star Wars Eclipse) و تولید ملخ (دیگر قهرمان نیست). ما همچنین در Rebel Wolves، استودیوی توسعه دهندگان سابق CD Projekt RED که روی یک RPG سه گانه جدید فانتزی تاریک کار می کنند، سرمایه گذاری کردیم. با تاسیس استودیو ناگوشی، یاکوزا خالق سریال توشیهیرو نایشی مسئولیت این کار را بر عهده دارد.

آیا امسال شاهد خریدهای بیشتری خواهیم بود؟ منتظر به روز رسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha