NetEase BulletFarm را معرفی کرد – استودیوی AAA جدید به رهبری دیوید ووندرهار کهنه کار Call of Duty


NetEase Games جدیدترین استودیوی بازی سازی سه گانه خود را با نام BulletFarm معرفی کرد. به عنوان یک توسعه دهنده “اول از راه دور” مستقر در لس آنجلس، کالیفرنیا، ندای وظیفه (به خصوص ندای وظیفه عملیات سیاه سلسله).

سازنده در حال کار بر روی یک عنوان اول شخص جدید در دنیایی اصلی است که بر روی گیم پلی مشارکتی تمرکز دارد. این با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه یافته است و با توجه به مشخصات بالای آن، عملیات سیاه این سریال برای زامبی ها طراحی شده بود و این یکی ممکن است مشابه باشد. مدیر خلاق BulletFarm همکار کهنه کار طراحی بازی کریس کاول است که در حال حاضر چندین نقش کلیدی باز دارد.

ووندرهار در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “راه اندازی این استودیوی جدید به من این فرصت را داد که از منطقه راحتی خود خارج شوم و خودم را به چالش بکشم تا چیزی کاملاً جدید و متفاوت خلق کنم. این برخلاف هر بازی ای است که قبلاً روی آن کار کرده ام. اما این نشان دهنده اشتیاق من به شخصیت های غنی است. ، مکانیک دقیق، داستان گویی صمیمی تر و اکشن غنی تر. NetEase متعهد به کاوش در این راه های جدید و زنده کردن مفاهیم بازی و ایده سازی است. این ساختار پشتیبانی عالی را فراهم کرد که به من آزادی شروع را داد.”

سیمون ژو، رئیس سرمایه گذاری و مشارکت جهانی در NetEase Games، افزود: “NetEase Games متعهد است که منابع و پشتیبانی لازم برای ساخت این تجربه اول شخص جدید را برای BulletFarm فراهم کند. با رهبری دیوید و استعدادهای اولیه توسعه بازی که در استودیو جمع آوری کرده ایم، او می تواند چیزی واقعاً منحصر به فرد را برای خود ارائه دهد. طرفداران فعلی و همچنین مخاطبان جدید.”

Vonderhaar به اعضایی مانند تاثیر عمده نویسنده اصلی مک والترز (“جهان های ناگفته”)؛ کنترل با طراح اصلی Paul Ehreth (استودیو Anchor Point) یاکوزا خالق سریال توشیهیرو ناگوشی (استودیوی ناگوشی) با NetEase Games همکاری می کند. وب سایت رسمی BulletFarm را اینجا ببینید و منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید