NeoSprint مسابقه‌ای تک صفحه‌ای است که در تابستان ۲۰۲۴ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود


آتاری به همراه توسعه دهنده Headless Chicken Games، یک بازی مسابقه ای تک صفحه ای جدید را معرفی کرده اند که یادآور بازی های کلاسیک مسابقه ای از بالا به پایین گذشته است.با عنوان نئو اسپرینت، این بازی قرار است برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شود و انتظار می رود در تابستان 2024 منتشر شود. تریلر زیر را تماشا کنید.

نئو اسپرینت در اصل بود دوی سرعت مجموعه ای از ماشین های آرکید از دهه 1970. و همچنین به عنوان یک تماس به بازی های قدیمی تر. نئو اسپرینت همچنین دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های گیم‌پلی مدرن، از جمله تصاویر پر زرق و برق، سه بعدی مدرن، ماشین‌های قابل ارتقا، سازندگان مسیر و تابلوهای امتیازات آنلاین است.

از آنجایی که این یک بازی مسابقه ای است، نئو اسپرینت از چند نفره نیز پشتیبانی می کند. با این حال، متأسفانه، بازی چند نفره فقط به محلی محدود می شود و حداکثر هشت بازیکن می توانند در مسیرهای متعدد بازی با یکدیگر مسابقه دهند. برای طرفداران تک نفره، نئو اسپرینت همچنین یک حالت کمپین وجود دارد که در آن می توانید در چندین جام مسابقه ای با سختی فزاینده رقابت کنید.

در راه اندازی، نئو اسپرینت 9 نوع ماشین وجود دارد که از ماشین های عضلانی گرفته تا ماشین های اسپورت را شامل می شود و هر نوع از نظر سرعت، شتاب و هندلینگ امتیاز خاص خود را دارد.

این بازی بالاخره برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود و به اندازه کافی جالب است. نئو اسپرینت اکنون به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه برای کنسول Atari VCS در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید