Neon White در تاریخ 13 دسامبر برای PS4 و PS5 عرضه می شود


بازی تیراندازی اول شخص/دونده سرعت/کارتی بن اسپوزیتو پس از عرضه برای نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در ماه ژوئن نئون سفید به پلی استیشن می آید در تاریخ 13 دسامبر برای PS4 و PS5 در دسترس است. تریلر زیر را ببینید.

توسعه یافته توسط فرشته ماتریکس نئون سفید این در مورد یک قاتل به نام وایت است که برای شانس زندگی در بهشت ​​با دیگر قاتلان رقابت می کند. داستان ممکن است ضربه بخورد یا از دست برود، اما این گیم پلی است که اهمیت دارد. بازیکنان سلاح های مختلفی دارند که به عنوان کارت های روح به تصویر کشیده شده اند. با این حال، در صورت تمایل می توانید کارت های روح را برای حرکات پارکور کنار بگذارید.

ممکن است برای شلیک به دشمنان به آن SMG نیاز داشته باشید، اما آن را قربانی کنید تا از طریق طبقات ضعیف ضربه بزنید. در PS5، نئون سفید با فرکانس 120 هرتز کار می کند و به لطف SSD زمان بارگذاری سریع تری دارد. همچنین از بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی ​​پشتیبانی می کند و به هر کارت روح حس منحصر به فردی می دهد. برای کنترل بیشتر می توانید از ژیروسکوپ استفاده کنید.

نئون سفید تحسین منتقدان را دریافت کرد و در سه بخش در جوایز The Game نامزد شد: بهترین بازی مستقل، بهترین اولین بازی مستقل و بهترین بازی اکشن. در صورت انتشار روی PS4 و PS5 برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید