Need for Speed Unbound_07

پیشکسوتان استودیو Need for Speed ​​Unleashed قصد دارند تا فرصت های جدید را کشف کنند.


Criterion Games پس از انتشار شاهد تغییراتی در سطح بالا بوده است Need for Speed ​​Unboundهمانطور که توسط GamesIndustry گزارش شده است، مت وبستر معاون و مدیر کل پس از بیش از 23 سال در Electronic Arts بازنشسته شده است.

تهیه‌کننده اجرایی پیت لیک، مدیر فنی آندری شارز، رئیس توسعه استودیو، آلن مک‌درمانت، و رئیس محتوا، استیو آپهیل نیز شرکت را ترک کرده‌اند که هر کدام بیش از 10 سال در EA کار کرده‌اند. دلیل او برای رفتن «کاوش در فرصت‌های جدید بیرون» ناشر بود.هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا واکنش قاطع به بی قید، فروش فیزیکی در هفته راه اندازی آن 64 درصد در مقایسه با بریتانیا کاهش یافت. Need for Speed ​​Heatدلیلش بود

شادی خیریه از EA SPORTS UFC فرانشیز شهرت معیار پیوستن نیاز به سرعت جف اسمیت تهیه کننده اجرایی گل و لای چه زمانی توری در Codemasters، او در حال حاضر مدیر ارشد توسعه محصول است.اسمیت هنوز هم کارگردانی بعدی را بر عهده دارد WRC این بازی در بهار 2023 عرضه خواهد شد. استیو کاس، رئیس عملیات استودیو، به نقش خود ادامه خواهد داد و با جوی و اسمیت همکاری خواهد کرد.

دیوید راتر، مدیر کل Racing Group EA به کارکنان گفت:این اخیر است Need for Speed ​​Unbound، (که به عنوان آغاز یک دوره جدید برای فرنچایزها مورد استقبال قرار گرفت)، یک نسخه موفق EA Sports F1 22 در اوایل سال جاری، و پیشرفت قابل توجهی در توسعه WRC.

“با نگاهی به آینده، ما فرصت‌های قوی برای تکامل بازی‌ها و تجربیات خود و دستیابی به مخاطبان گسترده‌تری را می‌بینیم. استراتژی بلندمدت ما این است که بر روی نقاط قوت خود در ورزش‌های موتوری تحریم شده و بازی‌های آرکید/دنیای باز ایجاد کنیم. تاکید بر مسابقه‌ای.

“بر اساس پیشرفتی که تا کنون در سال جاری داشته ایم، دو راه اندازی و برنامه برای بازی بعدی در دست اجرا داریم، ما بهترین کارکنان را داریم، ما روی بهترین بازی ها کار می کنیم و می توانیم در سال 2023 به دستاوردهای بزرگ برسیم. مطمئنم.”

Need for Speed ​​Unbound برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شده است. این اولین گسترش ویژگی پخش اجتماعی است و به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی را دریافت می‌کند. جزئیات تا پایان ژانویه 2023 اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha