Need For Speed ​​Unbound – نزدیک به یک ساعت از گیم پلی لو رفته قبل از عرضه فاش شد


به زودی Need for Speed ​​Unbound اگرچه به طور رسمی راه اندازی شد، به نظر می رسد که تعداد زیادی فیلم جدید از گیم پلی برای مسابقه جهان باز آینده ظاهر شده است. یکی از این بازیکنان نزدیک به یک ساعت فیلم گیم پلی را در YouTube آپلود کرده است.

کاربر یوتیوب آقای هویج (که توسط VGC پیدا شد) دو ویدیوی جداگانه را آپلود کرد. یکی 15 دقیقه و دیگری نزدیک به 40 دقیقه است که گیم پلی ناقص مسابقه های واقعی را گسترش می دهد. صحنه‌هایی مانند رانندگی در جهان باز، رویدادهای مسابقه‌ای، تعقیب و گریز پلیس، صفحه‌نمایش نقشه، مکانیک سفارشی‌سازی، موجودی وسایل نقلیه و موارد دیگر در طول فیلم نشان داده می‌شوند. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

با توجه به گیم پلی لو رفته که به صورت آنلاین منتشر شده است، EA بیانیه ای را در توییتر از طریق این مقام رسمی منتشر کرده است. NFS حساب کاربری، نوشت: Need for Speed ​​Unbound لطفا هر چه زودتر دیسک را پخش کنید. لطفا مراقب بازیکنان دیگر خود باشید و اسپویل ارسال نکنید. ”

Need for Speed ​​Unbound در 2 دسامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. PS5 تقریباً به 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان نیاز دارد. شما می توانید نیازهای رایانه شخصی بازی را در اینجا بررسی کنید و در اینجا درباره لیست تروفی ها بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید