Need for Speed ​​Studio در حال حاضر روی Battlefield کار می کند


بازی های معیار نیاز به سرعت شهرت کار می کند میدان جنگ سلسله. وینس زامپلا، رئیس فرنچایز، بیانیه‌ای منتشر کرد و اعلام کرد که تیم به EA Entertainment خواهد پیوست.

همانطور که قبلاً گفتم، ما کاملا متعهد هستیم. میدان جنگ. امروز، Criterion به پیشنهاد جهانی ما می پیوندد. میدان جنگ استودیویی که به آغاز دوره جدیدی برای فرنچایز اختصاص دارد. اکثر اعضای تیم با Ripple Effect، Ridgeline و DICE کار خواهند کرد و توسط: میدان جنگ مدیر کل بایرون بیدی

«تجربه معیار میدان جنگ، فناوری و ایجاد تجربیات جذاب ما با ادامه کارمان تأثیر مثبت فوری خواهد داشت. میدان نبرد 2042همانطور که پیش تولید در یک محیط متصل ادامه دارد، میدان جنگ کائنات. هیچ استودیوی بهتری برای پیوستن به ما در این سفر وجود ندارد و ما نمی‌توانیم هیجان‌زده‌تر از این باشیم. ”

برای کسانی که مشتاقانه منتظر نسخه جدید هستند نیاز به سرعت یا نسخه بازسازی شده شایعه شده Need for Speed: Most Wanted جای نگرانی نیست. زامپلا گفت کار بر روی “چه کاری باید انجام شود” ادامه دارد. نیاز به سرعتبسیاری از شما ممکن است با سابقه کار من در بازی در کنار تیم های بسیار با استعداد آشنا باشید. Apex Legends، Titanfall، و جدای جنگ ستارگان این الکترونیک آرتز است.

“اما ممکن است ندانید که من به ماشین‌ها علاقه دارم، بنابراین Criterion برای کاوش در سبک دیگری از بازی‌های مورد علاقه‌ام نیز عالی است. من هیجان‌زده هستم که ببینم چه چیزی در این فرنچایز خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر کار با گروه اصلی هستیم. با توجه به پاسخ مختلط. نیاز به سرعت بدون محدودیت، باید جالب باشد که ببینیم زامپلا چه چیزی برای سری مسابقه ای در نظر گرفته است.

البته باید دید چه زمانی در مورد هر یک از فرنچایزها اطلاعیه هایی منتشر می شود.استانداردها غیر معمول نیستند میدان جنگپس از کار بر روی Firestorm، میدان جنگ 5 حالت بتل رویال و گیم پلی وسیله نقلیه میدان نبرد 2042. قبل از انتقال به EA Entertainment به EA Sports واگذار شد. میدان جنگ زیر Bede و Zampella. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید