A Need For Speed: Most Wanted Remake ظاهرا در حال توسعه است – شایعات


ازنیاز به سرعتبه نظر می‌رسد این فرنچایز به مسیر بازگشت (یا حداقل در مسیر بهبودی) بازگشته است، و در سال 2019 دو ورود متوالی در سال‌های اخیر داشته است. نیاز به حرارت سرعتو سال گذشتهNeed for Speed ​​Unbound. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه چیزی در انتظار این سریال است. جالب اینجاست که به نظر می رسد آنچه در پیش است، بازگشت به یکی از محبوب ترین طرفداران گذشته است.

به هر حال، این یک بازسازی از بازی 2005 است،نیاز به سرعت: بیشترین درخواست، ممکن است در EA در حال توسعه باشد. اخیرا، سیمون بیلی، بازیگر نقش شریک نامشخص گروهبان جاناتان کراس در بازی 2005، پستی را در حساب‌های توییتر و اینستاگرام خود منتشر کرد که ظاهراً این موضوع را پرت کرد.پرطرفداربازسازی

Need for Speed: Most Wanted Remakeاگر می خواهید ببینید کراس (دین مکنزی) و شریکش (سیمون بیلی) در حال شکار افراد تحت تعقیب هستند، لایک کنید و نظر بدهید.”

بیلی از آن زمان این پست را از صفحات اجتماعی خود حذف کرد، اما قبل از آن، یکی از کاربران ResetEra موفق به گرفتن اسکرین شات شد. جالب اینجاست که پروفایل توییتر بیلی هنوز چندین توییت را نشان می دهد که به پستی که او حذف کرده واکنش نشان می دهد. دوست داشت.

ازنیاز به سرعتاین فرنچایز نه تنها در سال گذشته به دست استودیو کرایتریون بازگشت.بی قید، همچنین از سال 2012پرطرفدار، یک نسخه بازسازی شده بر اساس عنوان 2005. اگر Criterion واقعاً به دومی باز می‌گردد و به جای تجدیدنظر یا ادامه، یک بازسازی را توسعه می‌دهد، باید دید که چگونه این تجربه مدرن شده است. البته تا زمانی که چیزی رسما اعلام نشود، بهتر است مثل همیشه با احتیاط پیش بروید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *