NBA 2K25 – WNBA، All-Star و Hall of Fame Edition اعلام شد


ارائه شده توسط 2K و Visual Concepts NBA 2K25، ستاره اصلی کاور بازی امسال جیسون تیتوم مهاجم بوستون سلتیکس است. اما همانطور که انتظار می‌رفت، بازی شبیه‌سازی بسکتبال در ماه سپتامبر در چندین نسخه در دسترس خواهد بود و با افتخار نه تنها یک ستاره NBA، بلکه چندین بازیکن در آن حضور خواهد داشت.

همانطور که توسط 2K فاش شده است، NBA 2K25 نسخه تمام فیزیکی WNBA، انحصاری برای آمریکای شمالی، لاس‌وگاس Ace A'ja Wilson را به نمایش می‌گذارد، در حالی که نسخه All-Star هر دو تاتوم و ویلسون را به عنوان ستاره‌های دو جلدی نمایش می‌دهند.

نسخه All-Star، با قیمت 99.99 دلار، شامل 100,000 کارت پخش کننده MyTEAM (که 3 مورد از آنها دارای امتیاز کلی 89 یا بالاتر هستند)، 3 کارت کفش الماس و افزایش قیمت، همراه با تعداد زیادی کارت است مزایای اضافی درون بازی، از جمله کارت مربی آمتیست.

علاوه بر این، یک بازی نسخه محدود به نام Hall of Fame Edition وجود دارد که فقط تا 8 سپتامبر قابل خریداری است. با قیمت 149.99 دلار، بر روی تمامی پلتفرم ها به جز سوییچ در دسترس خواهد بود و بر روی جلد تالار مشاهیر وینس کارتر که به تازگی ساخته شده است، در دسترس خواهد بود.

“افتخار و NBA 2K کارتر گفت: «از میان تمام جوایزی که از تالار مشاهیر بسکتبال نایسمیت دریافت کرده‌ام، امسال سالی فراموش‌نشدنی است که نمی‌توانم از آن احساس قدردانی نکنم و به دوران حرفه‌ام نگاه می‌کنم. انتخاب شدن به عنوان ورزشکار پوششی همیشه برای من لحظه خاصی بوده است و اکنون افتخار حضور در جلد بسکتبال را دارم. NBA 2K25 Hall of Fame Edition. ”

Hall of Fame Edition شامل تمام محتوای نسخه All-Star، به‌علاوه یک پیراهن جلد MyCAREER Vince Carter، یک Season 1 Pro Pass با چهار مزیت Pro Pass پیش‌پرداخت، و یک اشتراک 12 ماهه NBA League Pass است.

NBA 2K25 این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

NBA 2K25
NBA 2K25
NBA 2K25نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید