نیل دراکمن – بازی بعدی Naughty Dog می تواند “تعریف مجدد ادراک اصلی از بازی”


چهار سال از انتشار آخرین بازی جدید Naughty Dog می گذرد. در مورد اینکه تا زمان انتشار عنوان بعدی استودیو چقدر طول می کشد، مشخص نیست، اما هیجان و کنجکاوی پیرامون آن کم نیست. و به طور خاص، دقیقاً چه خواهد بود؟ و در حالی که ما هنوز منتظر این جزئیات هستیم، مدیر خلاق، نیل دراکمن، که همچنین رئیس استودیو و رئیس بخش خلاقیت Naughty Dog است، یک مرور کوتاه از آنچه Naughty Dog امیدوار است با عنوان بعدی خود به دست آورد، ارائه کرده است.

در مصاحبه ای که اخیراً در وب سایت رسمی سونی منتشر شد، دراکمن پروژه ای را که در حال حاضر به عنوان کارگردان در دست اجرا دارد به عنوان “مهیج ترین” پروژه ای که تا به حال روی آن کار کرده است، توصیف کرد و افزود که او گفت که این پروژه پتانسیل زیادی دارد “تعریف مجدد ادراک اصلی از بازی.”

دراکمن گفت: “من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که روی برخی از پروژه های رویایی کار کنم و در حال حاضر روی پروژه جدیدی کار می کنم که احتمالاً هیجان انگیزترین پروژه ای است که تا به حال بوده ام.” برخلاف زمانی که بزرگ شدم، قدردانی از بازی ها در تمام گروه های سنی گسترش یافته است و این تغییر با انتقال به تلویزیون بیشتر شده است. آخرین ما، امیدوار بود که بتواند شکاف بین گیمرها و غیر گیمرها را پر کند. موفقیت این نمایش، بازی را در کانون توجه قرار می دهد و تجربیات غنی و همه جانبه ای را که ارائه می دهد به نمایش می گذارد. این دید من را نه تنها برای پروژه فعلی ما، بلکه برای پتانسیل گسترده تر بازی برای جذب مخاطب در سراسر جهان هیجان زده می کند. بخصوص، آخرین مازیرا پتانسیل بازتعریف ادراک اصلی از بازی را دارد. ”

در جای دیگری از مصاحبه، دراکمن به نظر می‌رسید که به این موضوع اشاره کرد که پروژه‌ای که روی آن کار می‌کند یک IP جدید است و به ما یادآوری کرد که سونی به Naughty Dog اجازه توسعه یک IP کاملاً جدید را داده است. آخرین ما جدید دیگر ناشناخته بازی قدیمی

“شما باید برای یافتن ایده های جدیدی که با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند، ریسک کنید. دنیای ناشناخته موفقیتی در صدر جدول بود، برای استودیوی ما مهم بود که دوباره با فرنچایزهای جدیدی مانند آخرین مااو گفت: «در حالی که بسیاری از شرکت‌ها به امتیازات سودآور می‌چسبند، فرهنگ و فلسفه SIE به ما این قدرت را می‌دهد که ایده‌های جدید را دنبال کنیم، شما نمی‌توانید آن را کاملاً مهندسی کنید و سپس به ما اعتماد کنید تا از موفقیت‌های گذشته استفاده کنیم راه های خلاقانه جدید بسیار متشکرم.

خود Naughty Dog سال گذشته تایید کرد که در حال توسعه چندین بازی تک نفره جدید است که درزهای افشا شده حاکی از IP های جدید و The Last of Us قسمت 3، هر دو پروژه ممکن است در استودیو در حال تولید باشند (حداقل امیدواریم اینطور باشد).

Naughty Dog اخیراً دوران سختی را پشت سر گذاشته است. سال گذشته استودیو این بازی را که سال ها در حال ساخت بود، کنسل کرد. آخرین ما آنلاینمدت کوتاهی پس از آن، به عنوان بخشی از اخراج دسته جمعی پلی استیشن دچار اخراج شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید