Naughty Dog گفته است که به توسعه بازی برای PS5 و PC ادامه خواهد داد.


ومجموعه Uncharted: Legacy of Thievesپایان سال گذشته وThe Last of Us قسمت 1همین دیروز، Naughty Dog جای پای محکمی در فضای بازی های رایانه های شخصی ایجاد کرد. اینها ممکن است زمانی برای استودیوهای پریمیوم شخص اول پلی استیشن قلمروی ناشناخته بوده باشند، اما به نظر نمی رسد که آنها به این زودی ها برنامه ای برای عقب نشینی داشته باشند.

در یک پست وبلاگ به تازگی منتشر شده برای جشنThe Last of Us قسمت 1با عرضه رایانه شخصی (اگرچه وضعیت فنی خشن بازی ممکن است کمی این انتظارات را کاهش داده باشد)، استودیو اعلام کرد که قصد دارد در آینده به توسعه بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ادامه دهد. تأیید شد.

سازنده نوشت: «نگران نباشید، بازیکنان پلی استیشن و رایانه های شخصی مشتاقانه منتظر اشتراک گذاری بیشتر هستند، خواه کنترلرهای DualSense را ترجیح دهند یا صفحه کلید و ماوس. “با توسعه برای هر دو پلتفرم، ما می‌توانیم درس‌های آموخته شده از هر دو را در طراحی کلی بازی بگنجانیم. این چیزی است که Dog پذیرفته است و به حمایت از حرکت رو به جلو ادامه خواهد داد.”

دقیقاً حمایت Naughty Dog از هر دو پلتفرم باید مشخص شود، اما چند نفره مستقل این استودیو آخرین نفر از مابه نظر می رسد که بلندپروازانه ترین پروژه Naughty Dog تا به امروز به هر دو پلتفرم برسد و بازی های چند نفره Naughty Dog احتمالاً در این دسته قرار می گیرند.

در ضمن کجاThe Last of Us قسمت 1آنچه نگران کننده است این است که از چهارمین راه اندازی بزرگ Steam سونی تا به امروز لذت می برد و از حداکثر 36000 کاربر همزمان در Steam عبور کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید