رئیس مشترک Naughty Dog «خیلی چیزهای جالب» را مسخره می کند و نسبت به اطلاعات «خودی» هشدار می دهد

رئیس مشترک Naughty Dog «خیلی چیزهای جالب» را مسخره می کند و نسبت به اطلاعات «خودی» هشدار می دهد


The Last of Us قسمت 1 این بازی سال گذشته برای PS5 عرضه شد و در تاریخ 3 مارس برای PC در دسترس خواهد بود. با این حال، نیل دراکمن، رئیس جمهور آمریکا در توییتر اعلام کرد که Naughty Dog چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. سال نو مبارک، و پس از تشکر از طرفدارانش به خاطر حمایت‌هایشان، به طعنه گفت: «چیزهای جالب زیادی وجود دارد که نمی‌توانم صبر کنم تا سال آینده با همه شما به اشتراک بگذارم!»

دراکمن قبلاً این را اعلام کرده است آخرین نفر از ما ممکن است در اواخر امسال با دریافت یک عنوان چند نفره مستقل، جزئیات بیشتری دریافت کنیم. جف کیگلی خالق جوایز بازی به این توییت با یک ایموجی افقی پاسخ داد. احتمالاً یک سال پس از اعلام رسمی پروژه، در بازی Summer Game Fest در 8 ژوئن رونمایی خواهد شد.

جدید ناشناخته سال گذشته، کریستینا-ماری دریک مک‌بریتی به‌عنوان یک استخدام‌کننده برای کمک به ساخت تیم برای آینده استخدام شد «نه فقط عناوین جدید، ناشناختهNaughty Dog همچنین در حال همکاری با استودیوی Triple-A جدید سونی در سن دیگو برای توسعه یک “پروژه جدید هیجان انگیز” در “فرانچایز محبوب” است (که ناشناخته، همانطور که شایعه شده است).

اما دراکمن همچنین به هواداران گفت که “مراقب اطلاعات “خودی” باشند و “بسیاری از آنها اشتباه است”.مسابقه بعدی دراکمن The Last of Us قسمت 3در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha