ایوان ولز، رئیس Naughty Dog تا پایان سال از سمت خود کناره گیری می کند


توسعه‌دهنده Naughty Dog اعلام کرده است که ایوان ولز، رئیس استودیو، در پایان سال از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. به گفته این استودیو، نیل دراکمن پس از بازنشستگی ولز مسئولیت کامل استودیو را بر عهده خواهد گرفت.

ولز در وب سایت رسمی Naughty Dog در مورد حرفه خود در صنعت بازی صحبت کرد، جایی که او همچنین از Druckmann تمجید کرد. ولز، که 25 سال با ناتی داگ بوده، می گوید که مطمئن است استودیو را در “بهترین دستان” قرار می دهد.

ولز از زمان پیوستن به این استودیو در سال 1998 روی چندین بازی Naughty Dog کار کرده است. مسابقه تیم تصادفی و جک و داکستر. ولز در سال 2004 پس از خروج جیسون روبین و اندی گاوین بنیانگذاران این استودیو، رئیس مشترک استودیو شد. دراکمن در سال 2020 به عنوان یکی از رئیس جمهورها پیوست.

ولز به Naughty Dog گفت: “این تصمیم با احساسات شدید و متناقض همراه بود، اما من متوجه شدم که از حضورم در استودیو و همه چیزهایی که در 25 سال گذشته با هم به دست آورده بودیم خوشحال هستم.” سایت اینترنتی. من نمی‌توانستم به توانایی نیل برای فعال نگه داشتن استودیو اطمینان بیشتری داشته باشم. زمان آن فرا رسیده است.»

آخرین بازی Naughty Dog برای رایانه شخصی منتشر شد The Last of Us قسمت 1، واکنش های متفاوتی را شاهد بودیم که بیشتر به دلیل مشکلات فنی بی شمار بازی بود. از آن زمان، استودیو روی انتشار به‌روزرسانی‌هایی برای بازی کار می‌کند، از جمله یک به‌روزرسانی در ماه آوریل که اولویت را به تعمیر نسخه رایانه شخصی نسبت به بهینه‌سازی بازی برای دک‌های استیم می‌دهد.

این استودیو همچنین در حال کار بر روی بازی های چند نفره مستقل بر اساس موارد زیر است: آخرین نفر از ماNaughty Dog می گوید زمان بیشتری برای کشف این موضوع نیاز است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *