تریلر Multiversus جزئیات حرکات Jason Voorhees را فاش می کند


جیسون وورهیز جمعه 13 ام دندان، multiversus (رایگان برای بازیکنان بتا باز). به عنوان یک تانک، او یک مهاجم سنگین است که تحرک را فدای حملات قدرتمند می کند. او اخیراً چند حرکت را نشان داده است، اما تریلر جدید یک نمای کلی از تمام مهارت های او به ما می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

برخی از گزینه های قابل توجه تر عبارتند از Unstoppable Rage. این یک خنثی زمینی ویژه است که آسیب وارد شده به خود را به سلامت خاکستری تبدیل می کند و سرعت حرکت و آسیب / ضربه زدن به حمله بعدی شما را افزایش می دهد. همچنین سلامت خاکستری را برای متحدان فراهم می کند. علاوه بر این، Mist Step از راه دور به جلو حرکت می کند و دشمنان نزدیک را به عقب می اندازد.

رویاهای شیرین بی‌رحمانه است، جیسون شخصیت‌ها را در کیسه‌های خواب پر می‌کند و آن‌ها را مانند اسلحه تکان می‌دهد و مانند پرتابه پرتاب می‌کند. برای حرکت دادن دشمنان و آسیب رساندن به همسرتان در همان زمان عالی است.

multiversus در 28 می برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. قبل از انتشار جزئیات بیشتری را به شما اطلاع خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید