MultiVersus – بازیکنان بتای باز بازگشتی فصل 1 Premium Battle Pass را به صورت رایگان دریافت می کنند


اولین بازی بازیکن» multiversus هفته آینده منتشر خواهد شد، در نهایت نسخه 1.0 خود را پس از خروج از نسخه بتا سال گذشته ارائه می دهد. در یک پست وبلاگ جدید، توسعه‌دهنده تغییرات اقتصادی و پاداش‌هایی را برای بازیکنان جدید و بازگشته بیان کرد. مبتدیانی که این آموزش را که «تقویم پاداش ۷ روزه» را ارائه می دهد، بازی می کنند، می توانند شخصیت های جدید را باز کنند و زمان ماجراجویی محافظ موز، رایگان.

تغییر شخصیت، Lady Banana Guard نیز قابل باز شدن است. بازیکنانی که به نسخه بتای باز باز می گردند تا 11 ژوئن چیز بهتری دریافت خواهند کرد. گذرنامه نبرد برتر فصل 1 را به صورت رایگان دریافت کنید. این شامل Jason Voorhees نیز می شود. جمعه 13 ام. همچنین می‌توانید هر زمان که به خانه برمی‌گردید، نوع شخصیت Finn Snow Suit، بسته گوینده نگهبان موز، و انیمیشن ستاره در حال ظهور را دریافت کنید.

multiversus در تاریخ 28 می برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. تریلر پرتاب را اینجا ببینید. همچنین می‌توانید درباره مکانیک‌های جدید، تغییرات برای افزایش دید و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید