MultiVersus ارز ممتاز را ارائه می دهد، یک ارز اختصاصی برای باز کردن قفل مبارزان در Battle Pass


اولین بازی های بازیکن multiversus در 28 می با تعدادی تغییرات منتشر شد. Battle Pass که در طول بتای باز مورد انتقادات زیادی قرار گرفت، نیز اصلاح شده است و در فصل 1 بازیکنان می توانند ارز ممتاز جدیدی به نام Gleamium را در هر دو سطح رایگان و پریمیوم کسب کنند.

اینها به شما امکان می دهد قفل شخصیت های جدید را باز کنید یا پاس برتر نبرد فصل بعد را خریداری کنید. فصل 1 همچنین پاداش‌های اضافی را از طعنه‌ها و رینگ‌آوت‌ها گرفته تا تغییرات شخصیت‌های اضافی را نوید می‌دهد. جیسون وورهیز جمعه 13 ام همچنین گنجانده شده است. علاوه بر این، بازیکنان می توانند مرحله نهایی Battle Pass را تکرار کنند و در یک دوره هشت هفته ای جوایزی کسب کنند.

همچنین برخی به روز رسانی ها در مورد ارزها وجود خواهد داشت. نشانه‌های کاراکتر از بین رفته‌اند، اما همچنان می‌توان از اعضای باقی‌مانده Founders Pack استفاده کرد. همین امر در مورد توکن‌های Battle Pass نیز صدق می‌کند که لایه‌های برتر را باز می‌کنند.

ارزهای جدید شامل ارزهای جنگنده است که می توان آن را در بازی به دست آورد و برای باز کردن قفل مبارزان استفاده کرد. کاراکترهای جدید در چرخش رایگان هفتگی همچنان در دسترس خواهند بود. همچنین یک ارز پرک برای باز کردن قفل هدیه ها و یک ارز معتبر برای جمع آوری اقلام جنگی و لوازم آرایشی وجود دارد. مورد دوم به شما امکان می دهد لوازم آرایشی معتبری را خریداری کنید که به عنوان “نادرترین” در بازی تبلیغ می شود و هیچ راه دیگری برای به دست آوردن آنها ندارید.

بازیکنان بازگشته بر اساس لوازم آرایشی باز شده در نسخه بتا باز ارز پرستیژ دریافت خواهند کرد. در نهایت، طلا دیگر در دسترس نخواهد بود. کسانی که باقی بمانند، لوازم آرایشی یادبود به تعداد محدود دریافت خواهند کرد!

multiversus برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. برای مشاهده تریلر راه اندازی اینجا و برای اطلاعات بیشتر در مورد حالت جدید PvE، Rifts، اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید