MultiVersus هم اکنون برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است.


Player First Games سال گذشته نسخه بتای باز منتشر کرد و از لیست حذف شد. multiversus برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در دسترس است. این شامل محتوا و ویژگی های جدید است، از حالت PvE انحصاری به نام Rifts گرفته تا شخصیت های جدیدی مانند Joker، Jason Voorhees و Banana Guard.

multiversus یک جنگنده کراس اوور رایگان است که شخصیت های معروف بسیاری از بازی های برادران وارنر را در خود جای داده است. شخصیت هایی که ظاهر می شوند شامل اسکو بی دووبتمن، سوپرمن، زن شگفت انگیز، آریا استارک بازی تاج و تخت، فین و جیک زمان ماجراجویی، و خیلی های دیگر. بازیکنان همچنین می توانند چندین گونه از هر شخصیت را باز کنند تا ظاهر متفاوتی به آنها بدهند.

از زمان حذف از فهرست، multiversus ویژگی های جدیدی مانند حملات خط تیره، پاری ها و حرکات شخصیت اضافی اضافه شده است. بازیکنانی که به نسخه بتای باز باز می گردند می توانند Season 1 Premium Battle Pass را دریافت کرده و Jason را به صورت رایگان باز کنند. همه بازیکنان همچنین با پخش آموزش در تقویم 7 روزه، قفل Banana Guard را باز می کنند. سایر تغییرات اقتصادی را اینجا بیابید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید