توسعه‌دهندگان MultiVersus روش‌های جدیدی را برای حمله و پاری ترسیم می‌کنند


پس از پایان بتای باز در سال گذشته، Player First Games multiversus ماه آینده به طور کامل راه اندازی می شود. چندین تغییر و مکانیک جدید به همراه کاراکترهای جدید، تغییرات نت کد، حالت PvE، انتقال به Unreal Engine 5 و موارد دیگر اضافه شده است. اینها شامل حمله dash جدید است.

توسعه‌دهنده گفت: «این افزوده به بازیکنان انعطاف‌پذیری و امکانات خلاقانه‌تر می‌دهد، زیرا می‌توان از آن برای شروع یک کمبو یا بافته شدن در وسط یک رشته ترکیبی استفاده کرد. دو بار به جلو له کنید تا آزاد شود و از آن به عنوان یک بازکننده یا تکمیل کننده ترکیبی استفاده کنید. Parrying یکی دیگر از مکانیک های جدید است. بازیکنانی که موفق به انجام این کار می شوند سریعتر از حریفان خود بهبود می یابند.

این امکان یک ضدحمله را فراهم می کند، اما “انجام این کار مستلزم زمان بندی دقیق است، و از دست دادن آن زمان می تواند شما را در یک نقطه آسیب پذیر قرار دهد.”

همه شخصیت‌های موجود در نسخه بتای باز دوباره متعادل شده‌اند و حتی توانایی‌های جدیدی به آن اضافه شده‌اند (مانند بالون‌های هارلی کوین، که اکنون دامنه وسیع‌تری دارند و به شما اجازه می‌دهند تا به سمت بالا ماجراجویی کنید).

“اگر جزئیات را بررسی کنید، مقدار، زمان و مکان هر ضربه برای هر حرکت تنظیم می شود. مهم نیست که کدام شخصیت را انتخاب کنید، حرکت آنها دقیق تر و تاثیرگذارتر خواهد بود.” multiversus ما کیت های شخصیت را در دسترس داریم و مشتاقانه منتظریم تا دست شما را بر روی این شخصیت های بازسازی شده به دست آورید. ”

اگر این کافی نبود، Player First تغییراتی را برای بهبود وضوح در طول مبارزه، طرح‌های شخصیت‌ها و نمادهای کدگذاری رنگ ایجاد کرده است (کاراکترها نیز بزرگتر هستند). دوربین همچنین پویاتر است، بسته به آنچه در بازی اتفاق می افتد، حرکت و زوم می کند.

زمانی که با یک دشمن می‌جنگید، دوربین بزرگ‌نمایی می‌کند تا به اکشن نزدیک‌تر شود، اما وقتی نبرد به قسمت‌های بزرگ‌تری از نقشه پیش می‌رود، می‌بینید که دوربین بیرون کشیده می‌شود تا همه ضربات را به تصویر بکشد. ” انیمیشن ها و جلوه های صوتی منحصر به فرد نیز برای نشان دادن بهتر وضعیت شخصیت ها اضافه شده است.

multiversus در 28 می برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید