تریلر جدید مرور کلی MultiVersus جزئیات PvE Rift را آشکار می کند


بازیکن اول multiversus در تاریخ 28 می برای Xbox Series X/S، PS5، PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد و جنگنده‌ها، مکانیک‌های جدید و بیشتر از نسخه بتای باز سال گذشته را اضافه می‌کند. اما شاید مورد انتظارترین محتوای جدید PvE باشد که سازندگان در نهایت در یک تریلر جدید آن را فاش کردند.

PvE که به عنوان Rift شناخته می شود، از چندین گره برای بازیکنان انفرادی و co-op تشکیل شده است تا در مسیر خود مبارزه کنند. آنها از نبردهای معمولی گرفته تا مینی بازی ها را شامل می شوند. جهش‌دهنده‌ها همچنین می‌توانند چیزها را جالب نگه دارند و در عین حال برای تکمیل اهداف گره (و مسابقات) جواهری کسب کنند. اینها شامل جواهرات حمله، دفاع و ابزاری هستند که آمار شما را افزایش می دهند یا جلوه های ویژه ای به شما می دهند، مانند فرصتی برای شوک زدن به دشمنان.

می‌توانید انواع مختلفی از آسانسورها را تجربه کنید، از آموزش‌ها گرفته تا آسانسورهای ویژه، و در آینده موارد بیشتری اضافه خواهند شد. یک نسخه Rift نیز وجود خواهد داشت، اما جزئیات هنوز فاش نشده است. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید multiversus قبل از بازینویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید