MultiVersus Jason Voorhees و Agent Smith را برای راه اندازی فهرست اضافه می کند


تریلر راه اندازی Player First Games multiversus پر از تعاملات سرگرم کننده است، اما همچنین به دیگر ویژگی های برادران وارنر اشاره دارد.اما مهمترین واقعیت این است که Jason Voorhees جمعه 13 ام حق رای و عامل اسمیت ماتریس یک شخصیت قابل بازی در سریال. آن را در زیر بررسی کنید.

Voorhees بسیار بزرگتر و ضخیم تر از نسخه سینمایی خود به نظر می رسد، اما همچنان از قمه امضای خود استفاده می کند. مامور اسمیت برای Hugo Weaving بسیار قابل اعتماد است، اما باید دید که آیا او تعداد زیادی کلون را در طول نبرد احضار می کند یا خیر. ماتریس دوباره بارگذاری شد و انقلاب.

دیگر تخم مرغ های کوچک عید پاک نیز ارزش توجه دارند، مانند شهر تاونزویل به عنوان محیط ( پاورپاف دخترا). وقتی برج آب برادران وارنر افتتاح شد، حیوانات حیوانات«خانه، شمشیر، سه گانه، جارو در حال سقوط، ببینید جک سامورایی، آکوامن و هری پاتر. همه اینها می تواند قسمت های سرگرم کننده یا نکاتی در مورد شخصیت های آینده باشد. مثل همیشه زمان مشخص خواهد کرد.

multiversus در 28 می برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا بروید و حالت PvE جدید ما، Rifts را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید