یوبی سافت تایید کرد که چندین نسخه بازسازی شده Assassin's Creed در حال توسعه هستند


یوبی سافت موارد جدید زیادی دارد قاتلان عقیده شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت در حال حاضر روی بازسازی بازی‌های قدیمی این سری و همچنین بازی‌های جدید کار می‌کند و اطلاعات قبلی نشان می‌دهد که یوبی‌سافت در حال کار بر روی بازسازی بازی‌های جدید است. کیش 4 پرچم سیاه قاتلعنوان ناشناخته دیگری از این مجموعه نیز بازسازی خواهد شد و اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است که کدام عنوان بازسازی خواهد شد، اما تایید شده است که بازسازی در دست ساخت است.

در مصاحبه ای که در وب سایت رسمی یوبی سافت منتشر شد، ایو گیلموت، مدیر عامل شرکت، برخی از برنامه های انتشار این شرکت را فاش کرد. قاتلان عقیده بهترین راه برای ارائه بازی های بیشتر و با تجربه های متنوع تر، بازسازی چند بازی قدیمی در یک فرنچایز است.

“اول از همه، بازیکنان در مورد بازسازی ها هیجان زده خواهند شد. بازسازی ها به ما این امکان را می دهند که برخی از بازی هایی که در گذشته ساخته ایم را دوباره مرور و مدرن کنیم. برخی از بازی های قدیمی تر… قاتلان عقیده گیلمو گفت: بازی بسیار کامل است. “دوم، برای پاسخ به سوال شما، تنوع تجربه غنی است. هدف این است که قاتلان عقیده بازی‌ها به‌طور منظم‌تر منتشر می‌شوند، اما هر سال تجربه یکسانی را نخواهید داشت. ”

Guillemot افزود: Assassin's Creed Codename Hex، قسمت اصلی بعدی فرنچایز در سال 2024 سایههمچنین یک “بازی بسیار متفاوت” خواهد بود که مردم را شگفت زده خواهد کرد.

او گفت: “چیزهای خوب زیادی در راه است، از جمله Assassin's Creed Hex که ما آن را معرفی کردیم. این بازی کاملاً متفاوت از Assassin's Creed Shadows خواهد بود. ما فکر می کنیم که مردم را شگفت زده خواهد کرد.”

باید دید چقدر طول می‌کشد تا یوبی‌سافت به‌طور رسمی این بازسازی‌ها را معرفی کند، اما مجموعه‌های قدیمی‌تر زیادی وجود دارد که طرفداران قطعاً دوست دارند بازسازی شوند، از جمله اولین. قاتلان عقیده این بازی در سال 2007 منتشر شده است.

در حین، Assassin's Creed Shadows قرار است در 15 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید