بر اساس گزارش‌ها، «اکثر» تیم سازنده The Wolf Among Us 2 در ظاهر اخراج شدند.


در انتظار گرگ در میان ما 2 یک بازی طولانی بود، و در بعضی مواقع کاملاً بعید به نظر می رسید که دنباله آن محقق شود، اما امید زیادی وجود داشت که یک Telltale Games اصلاح شده بتواند بازی مورد انتظار را ارائه دهد. با این حال، به نظر می رسد که برخی مشکلات جدی در تولید وجود داشته است.

Telltale Games اخیرا اذعان کرده است که کارکنان خود را “به دلیل شرایط فعلی بازار” اخراج کرده است، اما سازنده در مورد میزان گسترده اخراج ها توضیح بیشتری نداد، اما یکی از افراد درگیر این بود که به گفته اعضا، آنها را می توان تنها گذاشت، اما به نظر می رسد آنها بسیار مهم بوده اند.

جونا هوانگ، کارگردان فیلم اخیراً در توییتر فاش کرد که او در میان چند نفری است که تحت تأثیر اخراج‌های استودیو قرار گرفته‌اند، تا جایی که ممکن است اکثریت تیمی که روی این پروژه کار می‌کنند اخراج شوند. او گفت که تنهاست. او نوشت: «تل تیل اکثر ما را در اوایل سپتامبر اخراج کرد.

هوانگ همچنین گفت که نمی تواند در مورد این وضعیت چیزی بگوید. گرگ در میان ما 2، زیرا آنها یک NDA را امضا کردند. او در توییت دیگری اضافه کرد که تیم سازنده بازی در ابتدا “بسیار کوچک” بود.

البته تنها پس از توییت هوانگ بود که Telltale رسما اخراج ها را تایید کرد و استودیو اعلام کرد: گرگ در میان ما 2 هنوز در حال تولید بود، اما جزئیات بیشتری فاش نشد.

گرگ در میان ما 2 در ابتدا قرار بود در سال 2023 منتشر شود، اما زمانی که Telltale موتور خود را در اوایل سال جاری به Unreal Engine 5 تغییر داد، به سال 2024 عقب افتاد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید