اد بون قول می دهد که Mortal Kombat 1 Homelander و Omni-Man فقط کلون یکدیگر نیستند


مورتال کامبت 1 فهرست پایه همچنان پر می شود، با اضافه شدن اخیر سیندل و ژنرال شیائو، به لیست طولانی دیگری از شخصیت های مورد علاقه طرفداران که در اشکال بسیار متفاوتی نسبت به نسخه های قبلی ظاهر می شوند، می پیوندند. اما البته، طبق سنت این فرنچایز، مورتال کامبت 1 تعدادی کاراکتر DLC نیز اضافه خواهد شد که دو مورد از آنها هستند پسر ها’ وطن و شکست ناپذیر Omniman (با صداپیشگی خود جی کی سیمونز).

با این حال، این شخصیت ها در قدرت و توانایی های خود بسیار شبیه به هم هستند و هر دو به روش های منحصر به فردی تحت تاثیر اراده سوپرمن قرار دارند. مورتال کامبت 1 آیا در نهایت با دو شخصیت روبرو می شوید که از نظر نحوه بازی بسیار شبیه به یکدیگر هستند؟

به گفته سازنده سریال و رئیس استودیو NetherRealm، Ed Boon، اینطور نیست. در مصاحبه اخیر با IGN، بون گفت که توسعه دهندگان قصد دارند توانایی های Homelander و Omniman را تقسیم کنند تا تداخل زیادی بین آنها وجود نداشته باشد.

او می‌گوید: «بدیهی است که شما می‌توانید با شخصیت‌ها هر کاری انجام دهید، اما من فکر نمی‌کنم که هم Homelander و هم Omniman دارای دید حرارتی یا چیزی شبیه به آن باشند. ما قرار نیست دو نفر را مجبور کنیم انواع کارهای سوپرمن را انجام دهند. ما توانایی های آنها را تقسیم می کنیم، بنابراین آنها فقط کلون های یک شخصیت نیستند. آنها قطعاً متفاوت بازی خواهند کرد.” حمله واقعاً آنها را متمایز خواهد کرد، اما ما قطعاً از این فرض آگاه هستیم که برخی از افراد مانند “اوه، آنها فقط یک شخصیت خواهند بود.”

در کمبت پک 1 به Homelander و Omni-Man بپیوندید مورتال کامبت این صلح ساز دی سی خواهد بود، مورتال کامبت شخصیت‌های Quan-Chi، Ermac و Takeda نیز به همراه پنج جنگنده جدید کمئو در این بازی گنجانده شده‌اند. در حال حاضر، تاریخ انتشار بسته DLC مشخص نیست.

NetherRealm همچنین اخیرا Invasions را معرفی کرد، یک حالت جدید به سبک بازی تخته تک نفره که از مکانیک های RPG استفاده می کند. بیشتر بدانید.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. حتما قسمت ابتدایی حالت داستانی را نیز بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *