تیزر بازی Mortal Kombat 12 ریبوت “به زودی” را منتشر می کند


تیزر جدیدی از استودیو NetherRealm در دسترس است مورتال کامبت 12، اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. در حالی که تیزر قبلی نشان می داد که دانه های شن در یک ساعت شنی منفجر می شوند، آخرین تیزر ساده تر است. “به زودی” نمایش داده می شود و ساعت به سمت “12” حرکت می کند.

با این حال، در آخرین ثانیه به «1» می‌رود. به نظر می رسد که همان اثر انفجاری معادل بیگ بنگ مانند تیزر قبلی، خبر از راه اندازی مجدد می دهد. شاید، به ویژه با توجه به پیامدهای کیهانی، جهان دوباره ساخته شود و همه چیز به صفر برگردد. مورتال کامبت 11. فقط زمان مشخص خواهد کرد، مخصوصاً با گزارش‌هایی مبنی بر نمایش آن در این ماه و شایعه‌ای که PlayStation Showcase در هفته 25 می برگزار می‌شود.

در عین حال مورتال کامبات 12 پلتفرم، شخصیت و تاریخ انتشار تایید نشده است، اما شایعه شده است که یک شخصیت مهمان دارد. Jez Corden از Windows Central ظاهراً در مورد گنجاندن Peacemaker مشهور، کنایه زده است: جوخه انتحاریاین فیلم و برنامه تلویزیونی او از شبکه HBO Max پخش خواهد شد. باید دید جان سینا، اسطوره دبلیو دبلیو ای، دوباره این شخصیت را بازی خواهد کرد یا خیر. لطفا صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید