گفته می شود Ghostface، T-1000، Noob Saibot و موارد دیگر در DLC Mortal Kombat 1 Year 2 حضور خواهند داشت.


و پسر ها' Homelander اخیراً به این لیست پیوست. مورتال کامبت 1 تنها یک شخصیت DLC دیگر به کمبت پک فعلی اضافه شده است و انتظار می‌رود تاکدا تاکاهاشی تابستان امسال از راه برسد. در حال حاضر، هنوز برنامه‌هایی برای انتظارات از مجموعه Kombat بعدی بازی به‌طور رسمی اعلام نشده است، اما جزئیات مربوط به شخصیت‌های DLC آینده ممکن است از طریق نشت داده‌ها فاش شده باشد.

فایل‌های درون بازی که توسط استخراج‌کننده داده Interloko کشف شده و توسط IGN دستگیر شده‌اند، به محتوای جدیدی که هنوز معرفی نشده‌اند، اشاره می‌کنند، از جمله پنج گوینده جدید، دو عرصه جدید و شش بازیکن جدید. این شامل سه سریال معمولی است: Noob Saibot، Sektor، و Cyrax، و همچنین سه شخصیت مهمان از IP های دیگر، از جمله T-1000. نابود کننده، چهره ارواح فریاد زدنو کونان بربر.

جالب اینجاست که برخی از این شخصیت‌ها در اخبار و شایعات گذشته نیز ذکر شده‌اند، بنابراین این اولین باری نیست که می‌شنویم که احتمالاً به فهرست مبارزان بازی اضافه می‌شوند. البته با فرض دقیق بودن اطلاعات درز اطلاعات، باید دید کدام جنگنده های کامیو آن ها را همراهی می کنند یا این موارد اضافه شده چه زمانی اعلام می شود.

مورتال کامبت 1 برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC در دسترس است. برنامه های استودیو NetherRealm پس از عرضه برای این بازی شامل بسط داستان پولی و موارد دیگر است. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید