Mortal Kombat 1 پس از راه‌اندازی، کامیوی شخصیت مهمان نیز خواهد داشت


مورتال کامبت سنت طولانی در معرفی شخصیت های مهمان از رسانه های مختلف به فهرست مبارزان خود دارد. مورتال کامبت 1 البته ما به این سنت ادامه می دهیم شکست ناپذیر اومنیمن، پسر ها’ Homelander و Peacemarker از DC رسما به عنوان شخصیت های DLC پس از عرضه برای Fighter معرفی شدند.

با این حال، جالب است که به نظر نمی‌رسد وقتی صحبت از عملکرد بازی با شخصیت‌های مهمان می‌شود، زیاد پیش نمی‌رود. طبق مطالب تبلیغاتی رسمی این بازی از برزیل (به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط @thethiny): مورتال کامبت 1 به نظر می رسد که یک شخصیت مهمان به لیست مبارزان کمئو اضافه خواهد شد.

باید دید که آیا این به معنای معرفی یک شخصیت مهمان کاملاً جدید برای فیلم کوتاه خواهد بود یا اینکه شخصیت‌های مهمان فهرست اصلی نیز نسخه‌های کوتاه را دریافت خواهند کرد، اگرچه برخی احتمال می‌دهند که دومی بیشتر باشد. در حال حاضر، نه استودیوی NetherRealm و نه WB Games هیچ اعلامیه رسمی در این مورد نداده اند.

تایید شده است که مورتال کامبت 1 جان سینا و جی کی سیمونز به ترتیب نقش صلح‌ساز و اومنیمن را بازی خواهند کرد. از سوی دیگر، NetherRealm همچنین تضمین کرده است که Omni-Man و Homelander با وجود داشتن قدرت های مشابه، در بازی مشابه نیستند.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. حتماً تریلر لایو اکشن اخیراً منتشر شده با بازی Dave Bautista را تماشا کنید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید