Mortal Kombat 1 یک مینی بازی دارد که یک سر بریده را از بین می برد


خشونت بیش از حد خوشبختانه انجام شده استمورتال کامبتMO تا زمانی که این سری وجود داشته، وجود داشته است، و با توجه به اهمیت MO برای هویت آن، انتظار می‌رود هر بازی جدیدی در این مجموعه به روش‌های جدیدی سطح آن را بالا ببرد.مورتال کامبت 1با کمال تعجب، به نظر می‌رسد که جشنواره‌ای کاملاً متفاوت از قتل عام و جسارت نسبت به هر چیزی که قبلاً دیده‌ایم، اما به نظر می‌رسد که به برخی از مینی‌گیم‌های بسیار منحصربه‌فرد نیز تسری پیدا می‌کند.

همانطور که توسط Twisted Voxel گزارش شده است، مینی بازی مورد بحث اخیراً به طور خلاصه به عنوان دارای محدودیت سنی توصیف شده است.مورتال کامبت 1به گفته اداره توسعه رسانه اطلاعات و ارتباطات سنگاپور. در این بررسی آمده است: «بازیکنان ممکن است در حالت‌های بازی خاص با مینی‌گیم‌هایی روبرو شوند، جایی که شخصیت بازیکن ممکن است با سرهای بریده شده برای نابود کردن به منظور پیشرفت مواجه شود».

برای طرفداران سال 2011، مینی گیم هایی که حول محور شکستن جمجمه متمرکز شده اند، با این سری غریبه نیستند.مورتال کامبتشما به یاد خواهید آورد، اما من هنوز نمی دانم که آیا آن استمورتال کامبت 1این که آیا مینی بازی های مغز شکن در قالب مشابهی خواهند بود یا در چه حالت هایی در دسترس خواهند بود.

مورتال کامبت 119 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *