Mortal Kombat 1 یک نقطه شروع داستانی برای آثار آینده خواهد بود


مورتال کامبت ما قصد داریم در نسخه بعدی دوباره راه اندازی مجدد کنیم مورتال کامبت 1البته این بدان معناست که وقتی جنگنده در اواخر این ماه راه اندازی شود، شاهد تفسیرهای کاملاً جدیدی از شخصیت های آشنا، مکان ها، رشته های داستانی و موارد دیگر خواهیم بود. و همانطور که برای مجموعه‌ای که بر روی روایت متمرکز است جای تعجب ندارد، توسعه‌دهنده استودیو NetherRealm در حال حاضر به آینده نگاه می‌کند. مورتال کامبت 1 به عنوان یک «نقطه شروع» برای دنباله های اجتناب ناپذیر و داستان هایی که می گویند.

این را دومینیک سیانکولو، مدیر روایت استودیو NetherRealm، که در مصاحبه اخیر با ComicBook گفت: مورتال کامبت راه‌اندازی مجدد (بازی 2011) مانند یک «دویدن سرعت» در میان وقایع سه‌گانه اصلی بود، با بسیاری از همپوشانی‌ها با این عناوین کلاسیک. مورتال کامبت 1 قصد دارد شخصیت ها و خطوط داستانی را به طرق مختلف توسعه دهد و به عنوان “فقط آغاز” برای این داستان جدید باشد.

“من فکر می کنم به دلایل زیر یک انتظار ثابت وجود دارد.” MK9،چانکورو گفت. سه بازی اول واضح است که سرعت بالایی داشتند. مورتال کامبت 1 نقطه شروع داستان است. این اولین قدم در این راه است. و بدیهی است که می توانید ببینید شخصیت ها رشد می کنند و تغییر می کنند و اتفاقات رخ می دهد، اما این پایان کار نیست. این تازه شروع کار است. بنابراین امیدوارم با حرکت رو به جلو، پیشرفت کند. ”

چگونه مورتال کامبت 1 چیزهای آشنای سریال را در تایم لاین‌های جدید تغییر می‌دهد، اما می‌توان گفت که فضای زیادی برای گفتن داستان‌هایی وجود دارد که حتی پیشکسوتان سریال را شگفت‌زده خواهد کرد. و البته، دنباله اجتناب ناپذیر همچنین به عنوان مقدمه ای برای شخصیت های مورد علاقه طرفداران است که ممکن است در داستان اصلی ظاهر نشوند. MK1.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *