تریلر Mortal Kombat 1 ژان کلود ون دام را در نقش جانی کیج معرفی می کند


از بسیاری جهات، مورتال کامبت این بازی وجود خود را مدیون Jean-Claude Van Dame است و Midway Games در ابتدا تصمیم گرفت تا 30 سال پیش یک بازی مبارزه ای بر اساس بازیگر مشهور اکشن بسازد و در ادامه سریالی را ساخت که همه می شناسند و دوست دارند. من سکان را چرخاندم. برای تغییر به. البته شخصیت مورد علاقه طرفداران جانی کیج از او الگوبرداری شده است و برخی از اکشن ها در بازی گنجانده شده است. و جالب اینجاست که در راه اندازی مجدد سریال، مورتال کامبت 1، در حال گردش است.

اگرچه مدتی است که شناخته شده است، مورتال کامبت 1 بازیکنان نه تنها شبیه ون دام هستند، بلکه می توانند نسخه ای از جانی کیج را که صداپیشگی اوست نیز بازی کنند. استودیوی NetherRealm تریلر جدیدی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد چه انتظاراتی در این زمینه وجود دارد. ون دام کیج در تریلر با حریفان متعددی روبرو می شود و تعدادی حرکت خونین انجام می دهد، از جمله یک مرگ و میر وحشیانه در مقابل جانی کیج واقعی در پایان. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید.

نیتارا نیز اخیرا شناسایی شده است. مورتال کامبت 1 لیستی از مبارزان اصلی مگان فاکس نقش او را بازی می کند. مبدل ها شهرت

مورتال کامبت 1 این بازی در 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. می توانید برخی از فیلم های اخیراً لو رفته از نسخه سوییچ را در اینجا تماشا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *