بازی نیتارا از مگان فاکس در تریلر Mortal Kombat 1 فاش شد


استودیو NetherRealm تریلر جدیدی را منتشر کرد مورتال کامبت 1، تایید کرد که نیتارا به عنوان یک مبارز قابل بازی بازخواهد گشت.در Mortal Kombat: Deadly Alliance، او یک خون آشام است و برای زنده ماندن به خون نیاز دارد، اما ذاتا شیطان نیست.مگان فاکس بازیگر مبدل ها شهرت نقش او را بازی می کند – افکار او و توانایی های نیتارا را در زیر بررسی کنید.

نقش او کاملاً مشخص نیست، اما با لین کوئی و عاشورا درگیر می شود و حتی کونگ لائو را به سخره می گیرد. توانایی های نیتارا نیز جالب است، زیرا او حملات سریعی دارد و می تواند پرواز کند. او خون می نوشد به نظر می رسد او را تقویت می کند، اما همچنین می تواند برای تقویت به خود آسیب برساند. ما باید منتظر باشیم تا جزئیات بیشتری در مورد کیت او در روزهای آینده اعلام شود، پس با ما همراه باشید.

مورتال کامبت 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد (طبق گزارش‌های اخیر، مشکلات عملکردی وجود خواهد داشت). پیش‌سفارش‌ها به شما امکان دسترسی به Shang Tsung را به عنوان یک شخصیت قابل بازی می‌دهد و دارندگان نسخه Premium می‌توانند در 14 سپتامبر به بازی دسترسی داشته باشند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *