Mortal Kombat 1 “در چند هفته آینده” با هدف انتشار سپتامبر – شایعه منتشر می شود


استودیو NetherRealm اخیراً تیزر زیر را منتشر کرده است:مورتال کامبتاین یک بازی بود و به طور تلویحی حاکی از این بود که قسمت بعدی در سری فایتینگ نخواهد بود.مورتال کامبت 12اما راه اندازی مجدد کامل بلافاصله پس از آن، بازی بعدی این سری به عنوان “مورتال کامبت 1،این امر نظریه راه اندازی مجدد را معتبرتر کرد. و در حال حاضر، گزارش منتشر شده توسط Jez Corden از Windows Central این را تایید می کند.

کوردن می گوید که بازی در واقع آن را نامیده استمورتال کامبت 1توسعه برای PS5، Xbox Series X/S، PC و Nintendo Switch در حال انجام است و جزئیات مربوط به سه نسخه همزمان و قیمت آنها نیز تایید شده است. باز هم ادعا می شود که نسخه استاندارد 70 دلار برای PS5 و Xbox Series X/S و 60 دلار برای Switch قیمت خواهد داشت.

کوردن ادامه می دهدمورتال کامبت 1احتمالاً ظرف «هفته‌های آینده» فاش خواهد شد، که مطابق با ادعای قبلی او مبنی بر اعلامیه در ماه مه است. فاش شده حاکی از آن است که رویداد PlayStation Showcase در هفته 25 می برگزار می‌شود، بنابراین می‌توان بازی مبارزه‌ای را در آنجا اعلام کرد.

جالب است که به گفته کوردن،مورتال کامبت 1پشتیبانی پس از راه اندازی ممکن است شامل DC’s Peacemaker باشد. پسر ها’Homelander به عنوان DLC به لیست اضافه خواهد شد، چیزی که قبلاً ادعا کرده بود.

این گزارش ادعا می کند که در مورد اینکه چه زمانی به فروش می رسدمورتال کامبت 1هدف آن پرتاب در سپتامبر است، اما این طرح “ممکن است در جریان باشد.”نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *