Mortal Kombat 1 – جزئیات نسخه استاندارد، پرمیوم و کلکسیونر. مجموعه آگوست بتا


رسمی – NetherRealm Studios مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. پیش‌سفارش‌ها در 19 می آغاز می‌شود و به نسخه بتا و Shang Tung به عنوان یک شخصیت قابل بازی دسترسی خواهید داشت. در یک پرسش متداول جدید، توسعه‌دهنده تایید کرد که نسخه بتا در ماه آگوست منتشر خواهد شد.

این بازی مبارزه ای در سه نسخه استاندارد (69.99 دلار)، Premium (109.99 دلار) و نسخه Collector (249.99 دلار) عرضه می شود. قیمت گذاری در همه پلتفرم ها یکسان است، اما نسخه Collector’s Edition انحصاری Xbox Series X/S و PS5 است. کسانی که آن را یا نسخه پریمیوم آن را خریداری کرده اند نیز در تاریخ 14 سپتامبر به بازی دسترسی اولیه خواهند داشت.

علاوه بر دسترسی زودهنگام، نسخه پرمیوم شامل 1250 کریستال اژدها (ارز درون بازی) و یک بسته رزمی حاوی پوسته ژان کلود ون دام برای جانی کیج است. دومی همچنین به 6 شخصیت جدید و 5 جنگنده جدید که پس از راه اندازی منتشر می شوند، دسترسی زودهنگام می دهد.

نسخه Collector’s Edition شامل تمام محتوای نسخه Premium به اضافه 1450 کریستال اژدها است. همچنین یک مجسمه لیو کانگ، یک پوسته الهام گرفته شده در بازی، سه اثر هنری و یک قاب فولادی دریافت خواهید کرد.

نسخه های Xbox Series X/S و PS5 توسط NetherRealm Studios در حال توسعه هستند. با این حال، QLOC در حال توسعه نسخه رایانه شخصی است و Shiver Entertainment و Saber Interactive در حال توسعه نسخه Nintendo Switch هستند. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *