بازی Mortal Kombat 1 – Rich Story از جمله مبدا جدید Shang Tsun فاش شد


پس از انتشار تریلر جدید، مورتال کامبت 1استودیو NetherRealm با معرفی بازی Outworld’s Cindel و General Xiao جزئیات و گیم پلی بازی را منتشر کرده است. سرانجام بازی Invasions را تایید کرد، یک حالت جدید با مکانیک های RPG و نقشه های سبک بازی های تخته ای. همچنین می‌توانید 17 دقیقه اول Story Mode را از طریق IGN تماشا کنید. آن را در زیر بررسی کنید. اما مراقب اسپویل ها باشید.

این فیلم یک فروشنده روغن مار به نام شانگ سونگ را نشان می دهد. او به دلیل فروش داروهای تقلبی توسط روستاییان مجازات می شود. اما بعداً در همان شب، یک بازدیدکننده مرموز (شاید کرونیکا) توسط افرادی که می ترسیدند او “چقدر وحشتناک” شود، نقشه می کشید و به او می گفت که قرار است کار دیگری انجام دهد. Masu.

قبل از رفتن به چایخانه مادام بو، به لیدن و کونگلائو برای کشاورزی در مزارع عصر جدید بروید. این دو با حمله لین کوئی، با اسموک، اسکورپیون و ساب زیرو می جنگند. با وجود دوست بودن، بین این دو قهرمان بر سر مهارت های رزمی شان رقابت وجود دارد.

مورتال کامبت 1 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *