Mortal Kombat 1، جزئیات داستان جدیدی درباره باران و دود فاش شد


مورتال کامبت 1آخرین تریلر همچنین بازگشت Rain و Smoke را به عنوان شخصیت های اصلی قابل بازی به همراه مبارزان کمئو مانند Cyrax، Sector و Frost نشان داد. اکنون، به‌روزرسانی وب‌سایت رسمی بازی، جزئیات داستانی جدیدی را، به‌ویژه در مورد باران و دود، و جایی که می‌توان با شروع داستان بازی پیدا کرد، فاش کرد.

طبق این وب سایت، راین دانشجوی آکادمی جادوی امپراتوری Outworld است، جایی که “همکارانش را با استعداد عجیب خود در جادوی آب تحت تاثیر قرار می دهد.” او از طریق آموزش این مهارت را تقویت کرد و آن را به یک سلاح “قدرتمند” تبدیل کرد. و اکنون او قصد دارد از آن برای “یادگیری تاریک ترین و قدرتمندترین جادو در قلمرو” استفاده کند.

از سوی دیگر، اسموک قصد دارد در این دنیای ریبوت شده، اجرای بسیار متفاوتی را ارائه دهد. زمانی که او جوان بود، پدر و مادرش توسط لین کوی کشته شدند که ناآگاهانه به قلمرو خانواده اش حمله کرد و او را یتیم کرد. با این حال، استاد بزرگ لین کیو، شرمنده از اقدامات جنگجویان خود، او را پذیرفت و با پسرانش ساب زیرو و اسکورپیون بزرگ کرد. اسموک که یک جنگجوی آموزش دیده است بر “جادوی عملی” تسلط پیدا می کند و به بقیه پادشاهی در دفاع از Earthrealm می پیوندد.

پیش از این، وب‌سایت جزئیات داستان Scoperion، Sub-Zero، Liu Kang، Kung Lao، Raiden، Kitana، Milena، Kenshi، Johnny Cage و غیره را نیز فاش کرده بود. بیشتر بدانید.

مورتال کامبت 119 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *