Mortal Kombat 1 جزئیات داستان جدیدی را در مورد لی می و باراکا فاش می کند


در کامیک-کان اخیر سن دیگو، استودیو NetherRealmمورتال کامبت 1این امر لی می، باراکا و تانیا را در فهرست مبارزان ریبوت و گورو و داریوس را در فهرست شخصیت‌های کمئو تایید می‌کند. این بار، توسعه دهندگان جزئیات داستان جدیدی را نیز در مورد برخی از این موارد اضافه کرده اند.

اولین نفر لی می است که به عنوان یک شخصیت قابل بازی برای اولین بار پس از سریال سال 2006 بازگشته است.مورتال کامبت: آرماگدون.درمورتال کامبت 1در فضا، لی می از دوران کودکی به اومگادی، یک کشیش جنگجو که وظیفه حفاظت از خانه سلطنتی Outworld را دارد، خدمت کرده است.

زمان او با آنها با انتظار شروع شد، اما پس از اینکه مسئول یک “تراژدی” خاص شناخته شد، در نهایت استعفا داد و سپس به Sun Do، نیروی پلیس “خشمگین” پایتخت Outworld پیوست. اکنون او به عنوان اولین پاسبان سان دو خدمت می کند و امیدوار است روزی خود و شهرت خود را به دست آورد.

سپس یکی دیگر از شخصیت های خاص Outworld به نام Baraka وجود دارد که آشکارا برای طرفداران سریال آشناست. باراکا پس از ابتلا به یک بیماری وحشتناک و لاعلاج، طاعون بسیار مسری تارکاتان (یک پیشرفت جدید در نژاد تارکاتان)، مجبور شد زندگی خود را به عنوان یک تاجر محترم رها کند و تبعید و به مستعمره ای از افراد مبتلا به همین بیماری فرستاده شد. باراکا با دیدن ناامیدی که زندگی تارکاتان های هموطن خود را گرفتار کرده بود، مصمم تر از همیشه شد تا زندگی آنها را بهتر کند.

تاکنون جزئیات داستان Rain، Smoke، Liu Kang، Scorpion، Sub-Zero و غیره را نیز فاش کرده‌ایم.

در San Diego Comic-Con، NetherRealm همچنین تایید کرد که:پسر ها’Homelander، DC’s Peacemaker، وشکست ناپذیرOmniman اضافه شده استمورتال کامبت 1به عنوان DLC پس از انتشار (صدای Omniman توسط خود جی کی سیمونز انجام می شود). ظاهراً Reiko و Motaro نیز به عنوان اعضای اصلی بازی در تریلر نمایش داده شده در این رویداد تأیید شدند، اما برخی از اسکرین شات ها به بیرون درز پیدا کرده اند، اگرچه هنوز منتشر نشده اند.

مورتال کامبت 119 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *