Mortal Kombat 1 – شخصیت‌های بازگشتی و جزئیات جنگنده‌های Cameo، بازگشت Netcode تایید شد


نیمه دوم سال 2023 مملو از رویدادهایی برای NetherRealm Studios است. مورتال کامبت 1 در سپتامبر تایید شد. پس از تریلر اعلامی، توسعه دهندگان جزئیات جدیدی در مورد شخصیت های ظاهر شده، مبارزان کمئو و موارد دیگر ارائه کردند.

Liu Kang، Scorpion، Raiden، Kung Lao، Kitana، Shan Tsun، Milena و Sub-Zero در این تریلر تایید شده اند. با این حال، جانی کیج نیز بازگشته است، با یک پوسته جدید در Combat Pack که به او شباهت به بازیگر ژان کلود ون دام می دهد. در غیر این صورت، هر شخصیت به روش‌های مختلف «تصور مجدد» می‌شود.

Cameo Fighters “فهرست منحصر به فردی از شخصیت های شریک برای کمک در طول مسابقه هستند و امکانات بازی را برای بازیکن باز می کند.” این شخصیت ها جدا از فهرست اصلی مبارزان انتخاب می شوند. حالت داستانی یک روایت سینمایی جدید با “پیچش غیرمنتظره در یک رقابت کلاسیک و یک پس زمینه اصلی برای گروه گسترده ای از مبارزان افسانه ای” ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد سایر حالت های آفلاین و آنلاین به زودی ارائه می شود. شاید مهمتر از همه، مورتال کامبت 1 می توانید به صورت آفلاین بازی کنید، اما برخی از ویژگی ها نیاز به دسترسی به اینترنت دارند. متأسفانه، مسابقات آنلاین به Xbox Live Gold، Nintendo Switch Online و PlayStation Plus نیاز دارند (پشتیبانی از Netcode بازگشتی).

مورتال کامبت 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. دارندگان Premium و Kollector’s Edition در 14 سپتامبر به زودی دسترسی خواهند داشت و در ماه آگوست به نسخه بتا دسترسی خواهند داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید