شخصیت‌های Mortal Kombat 1 پس از پرتاب و مبارزان Cameo از طریق آمازون ایتالیا لو رفت


استودیو NetherRealm معرفی شد مورتال کامبت 1 دیروز، امسال برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. نسخه استاندارد 69.99 دلار قیمت دارد، اما نسخه های Premium و Kollector’s نیز وجود دارند که شامل یک بسته کمبت با جنگنده های پس از پرتاب می شوند. به نظر می رسد که فهرست به لطف لیست آمازون ایتالیا مشخص شده است.

همانطور که توسط کاربر Reddit Iron_Witch__ ترجمه شده است، شش شخصیت قابل بازی عبارتند از Quan Chi، Armac، و Takeda از عناوین قبلی، به علاوه Peacemaker (جهان dc، میهن (پسر ها)، Omniman (شکست ناپذیر) به عنوان یک شخصیت مهمان ظاهر شد.

پیش از این شایعاتی درباره Homelander و Peacemaker مطرح شده بود، اما Conan the Barbarian هرگز نام برده نشد. همچنین پنج مبارز کمئویی جدید وجود دارد که شخصیت‌های کمکی ویژه جدا از فهرست اصلی هستند، از جمله ترمور، جانی کیج، آفتاب‌پرست، ماوادو و فرا (اگرچه به نظر می‌رسد هیچ To وجود ندارد).

جانی کیج همچنین یک جنگنده قابل بازی در زمان راه اندازی است، بنابراین دیدن برخی از همپوشانی ها جالب است. او همچنین پوستی شبیه به ژان کلود ون دام پیدا می‌کند و پیش‌گویی Netherrealm برای انتخاب یک ستاره اکشن در نقش کیج در بازی اول را برآورده می‌کند. منتظر جزئیات بیشتر درباره Kombat Pack باشید که در چند روز آینده (یا زمانی که پیش‌سفارش‌ها در ساعت 10 صبح PT افزایش می‌یابد) رسماً اعلام می‌شود.

مورتال کامبت 1 در 19 سپتامبر در دسترس خواهد بود، با دسترسی زودهنگام برای دارندگان Premium و Ultimate Edition در 14 سپتامبر. تمامی پیش‌سفارش‌ها به نسخه بتا نیز دسترسی خواهند داشت که برای ماه آگوست برنامه‌ریزی شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *