Mortal Kombat 1 – Peacemaker در 28 فوریه برای دارندگان Kombat Pack 1 عرضه می شود


استودیوی NetherRealm تایید کرده است که Peacemaker در راه است. مورتال کامبت 1 در تاریخ 28 فوریه برای دارندگان کمبت پک 1 در دسترس است. دومی به شما امکان می دهد یک هفته زودتر به شخصیت جدید دسترسی داشته باشید، بنابراین کسانی که Antihero را به صورت مستقل خریداری کرده اند باید بتوانند در تاریخ 6 مارس آن را بازی کنند.

فصل 4 Invasions نیز تقریباً در همان زمان منتشر خواهد شد، بنابراین منتظر جزئیات بیشتر در مورد هر دو در هفته‌های آینده باشید (همراه با به‌روزرسانی‌های احتمالی در مورد چندنفره کراس پلتفرم). Peacemaker با صداپیشگی و بازی جان سینا از Suicide Squad و برنامه تلویزیونی موفق، در استفاده از سلاح گرم مهارت دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حرکات و تعداد کشته شدگان با ما همراه باشید. مورتال کامبت 1 در هفته های آینده. تاکنون Omniman (شکست ناپذیر) و کوان چی به فهرست ملحق می شوند، با ترمور و آفتاب پرست به عنوان مبارزان کوتاه در دسترس هستند. از دیگر شخصیت‌های آینده می‌توان به Armac، Takeda Takahashi و Homelander اشاره کرد. پسر ها مجموعه تلویزیونی (بهار امسال می آید، اما توسط آنتونی استار صداگذاری نمی شود).

https://twitter.com/MortalKombat/status/1754631108871045201

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید