پچ Mortal Kombat 1 مشکل مزیت بازیکن 1 را برطرف می کند


یک مشکل مهم در استودیو NetherRealm کشف شده است مورتال کامبت 1، بازیکن 1 یک مزیت بزرگ برای مبارزان اسلات نشان می دهد. به زبان ساده، فردی که در موقعیت بازیکن 2 قرار دارد، این ترکیب را از دست خواهد داد و در واقع یک زمین بازی به ظاهر یکسان را از بین می برد.

پس از اینکه این موضوع مورد توجه قرار گرفت، کارگردان Ed Boone تایید کرد که یک اصلاح در حال کار است. “اشکال با مزیت Player 1 برطرف شده است. یک به روز رسانی برای انتشار به زودی آماده می شود.” رسمی مورتال کامبت توییتر تایید کرد که این پچ در 29 سپتامبر منتشر خواهد شد. این وصله همچنین شامل رفع مشکلی است که باعث شده Cameo Fighter ورودی را از دست بدهد.

البته، بسیاری از مشکلات و باگ های دیگر برای رفع وجود دارد، از جمله مشکلات مربوط به حالت Invasion (مانند برج های فصلی) و ویژگی های از دست رفته مانند حرکت های ثابت برای تمرین و تغییر لباس ها در صفحه انتخاب شخصیت. پورت نینتندو سوییچ نیز بسیار خوب است. ضعیف است، با مشکلات گرافیکی مختلف و محتوای تهاجم معلق.

بون وعده به‌روزرسانی‌هایی را برای دومی داد، اما افزود: “هر چیزی که ما مشکل ساز می‌دانیم در لیست است و اصلاح خواهد شد.” با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر. تا آن زمان، دریابید که کدام شخصیت های فیلم ترسناک در حال اجرا برای DLC هالووین هستند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید