Mortal Kombat 1 در نینتندو سوییچ فقط شامل معرفی حالت Invasion است


دارندگان نسخه Premium هفته گذشته دسترسی زودهنگام دریافت کردند، اما NetherRealm Studios مورتال کامبت 1 امروز در دسترس دیگران است. در حالی که نسخه‌های Xbox Series X/S و PS5 با استقبال خوبی مواجه شده‌اند، نسخه PC مشکلاتی دارد. با این حال، نینتندو سوییچ به دلیل بصری، اشکالات و مشکلات عملکردی انتقاداتی را به دنبال داشته است.

متأسفانه این همه چیز نیست. پشتیبانی بازی‌های برادران وارنر تأیید کرده است که تنها معرفی Invasions در هنگام راه‌اندازی برای کاربران سوییچ در دسترس خواهد بود. این به این دلیل است که “کل” محتوای فصل 1 در هفته های آینده منتشر خواهد شد و “بهترین تجربه ممکن” را تضمین می کند. “ما برای هر گونه ناراحتی که ممکن است باعث پخش‌کننده سوییچ شود پوزش می‌خواهیم و در تلاش هستیم تا این به‌روزرسانی را در اسرع وقت منتشر کنیم.”

بازیکنان سوییچ نه تنها بهای کامل (69.99 دلار) را برای ارزش تولید غیرقابل تحمل می پردازند، بلکه تجربه مشابهی با سایر پلتفرم ها ندارند. همچنین توسط Shiver Entertainment تولید شده است مورتال کامبات 11این بندر را با کمک Saber Interactive توسعه داد. تا کنون، هیچ کلمه ای در مورد به روز رسانی برای بهبود بصری وجود ندارد (به غیر از “رفع اشکالات عمومی” در روز اول).

برای اطلاعات بیشتر، مورتال کامبت 1، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. در اینجا همچنین می توانید نکات و ترفندها و نحوه کسب سکه و کریستال های اژدها را بیابید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *