Mortal Kombat 1 – قدرت وحشیانه Omni-Man در اولین تریلر منتشر شد که در نوامبر منتشر شد.


استودیو NetherRealm اولین تریلر شخصیت DLC را منتشر کرد. مورتال کامبت 1 – Omniman از Invincible. صدای ویلترومیت با صدای جی کی سیمونز، قدرت و سرعت خام و بی امان را به نمایش می گذارد و حتی از امثال خدای آتش لیو کانگ نیز پیشی می گیرد. آن را در زیر بررسی کنید.

وقتی صحبت از ترکیب‌ها به میان می‌آید، Omni-Man به‌جای زرق و برق‌آلود بودن، به بی‌رحمی خالص تکیه می‌کند، زیرا مشت می‌زند و حریفان را به چپ و راست پرتاب می‌کند. او جاخالی می دهد و سپس پشت سر دشمن تله پورت می کند تا یک ضربه فوق العاده سریع وارد کند. ضربه مهلک او نیز باید آشنا باشد و ما را به یاد نماد نمادین “فکر کن، مارک، فکر کن!” صحنه های طنز و نمایش.

اما مرگ او قطعاً نقطه برجسته واقعی است. اولی صحنه ای است که از بدن حریف برای کشتن شخصی در قطار استفاده می کند و دومی صحنه ای است که با دست خالی جمجمه خود را له می کند. هر دو به جنایات Omni-Man در Invincible اشاره می کنند و در بین این قتل عام نیز شاهد ترمور، اولین جنگنده کامو DLC هستیم.

Omni-Man و Tremor در ماه نوامبر به عنوان بخشی از بسته کمبت 39.99 دلاری به فهرست اضافه خواهند شد، اما هر دو را می توان به صورت مستقل نیز خریداری کرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین بررسی ما از بازی پایه را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید