بازی Mortal Kombat 1 – Omni-Man در کامیک کان نیویورک نمایش داده نخواهد شد.


مورتال کامبت 1 چندین شخصیت DLC در هفته‌ها و ماه‌های آینده اضافه خواهند شد و توسعه‌دهنده استودیوی NetherRealm تأیید کرده است که شش جنگنده جدید پس از عرضه به Kombat Pack اضافه خواهند شد.یکی از آنها است شکست ناپذیر Omniman. با این حال، کسانی که امیدوارند در آینده نزدیک فیلم‌های گیم‌پلی جنگنده DLC را ببینند، ممکن است ناامید شوند.

مورتال کامبت اد بون، یکی از خالقان و کارگردانان، در توئیتی اخیر تایید کرد که استودیو NetherRealm تریلر گیم پلی بازی Omni-Man را در کامیک کان نیویورک که برای 12 تا 15 اکتبر برنامه ریزی شده است، منتشر نخواهد کرد.

هیچ اطلاعات رسمی در مورد زمان عرضه DLC کمبت پک و یا زمانی که NetherRealm شروع به افشای گیم‌پلی برای فهرست اصلی مبارزان و کموهای خود خواهد کرد، وجود ندارد. در مورد اینکه به طور خاص از Omni-Man چه انتظاری باید داشت، تأیید شده است که JK Simmons دوباره نقش خود را به عنوان ابرقهرمان بازی خواهد کرد، اما توانایی های او بسیار شبیه Omni-Man خواهد بود. پسر ها’ Homelander – همچنین در DLC Kombat Pack گنجانده شده است – Boon قبلاً به ما اطمینان داده بود که این دو شخصیت فقط شبیه سازی های یکدیگر نیستند.

در همین حال، دیتامینرها نیز اخیراً شواهدی را کشف کرده اند که به نظر می رسد به شخصیت های DLC دیگری اشاره می کند که هنوز به طور رسمی اعلام نشده اند. آقای جیغ Ghostface، Conan the Barbarian، and the Resurrection مورتال کامبت شخصیت هایی مانند Noob Saibot، Jade و Cassie Cage. ممکن است بون اخیراً DLC Ghostface را نیز تیز کند. مورتال کامبت 1.

مورتال کامبت 1 برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید